Meklēt
Izvēlne

Atvērtā lekcija ar kuratoru Paul O'Neill

LMA, Kalpaka bulvāris 13, Rīga, Latvija

Latvijas Mākslas akadēmija aicina uz atvērto lekciju 11. decembrī plkst. 10.00, 16. telpā, ko vadīs starptautiski zināmais kurators, PUBLICS radošais direktors Paul O'Neill. 

Lekcija notiek Kuratoru specializācijas programmas ietvaros, ko iespējams apmeklēt arī tiem, kuri nav Mākslas akadēmijas studenti, iepriekš piesakoties epastā - antra.priede(abols)lma.lv">

Pasteidzies, vietu skaits ierobežots! 

Pols O'Nīls (Paul O'Neill) ir viens no zināmākajiem starptautiskajiem kuratoriem, kurš kūrējis vairāk nekā 60 izstāžu un pētnieciskos projektus, nesenākie no tiem "Mēs esam kuratoru studiju centrs" (2016-2017), simpozijs "Kuratoru darbība pēc globālā Arlā" (2017) u.c. Ir daudzu publikāciju autors, sastādītājs un redaktors, apskatot izstāžu vēstures, kūrēšanas problemātiku un publiskās mākslas vēsturi un aktualitātes. Ir vadījis un piedalījies daudzās nozīmīgās kuratoru izglītības programmās, kā, piemēram, Barda koledžā Ņujorkā (Graduate Program at the Center for Curatorial Studies (CCS), Bard College), de Appel programmā (de Appel Curatorial Program) Amsterdamā, Goldsmita Koledžā Londonas Universitātē (MFA in Curating, Goldsmiths, University of London and Visual Culture)  u.c. Kopš 2017. gada ir mākslas institūcijas Publics radošais direktors Helsinkos, Somijā. 
Vairāk par lektoru - http://www.pauloneill.org.uk/curatorial/information/

Projektu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.