Meklēt
Izvēlne

HARD DRIVE OF LOST EXPRESSIONS

Kalpaka bulvāris 13, Rīga, Latvija

Vieslektora, Marka Halsona trīs nedēļu garumā vadītais meistarklašu cikls noslēdzas ar izstādi “Hard Drive Of Lost Expressions”. Izstāde veidota sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmijas bakalaura un maģistra programmu studentiem. 

Projektā galvenais uzsvars tika likts uz starpdisciplināru sadarbību, lai sniegtu studentiem iespēju strādāt ar dažādiem medijiem un izaicināt savu prakšu robežas. Izstāde atspoguļo enerģiju, kas rodas, sadarbības procesā saskaroties ar pretrunām, kā arī negaidīti atrodot kopīgu valodu. Darbus paredzēts skatīt nevis kā individuālus veikumus, bet gan kā kopīgi veidotu asamblāžu, kur galvenā uzmanība vērsta uz telpu starp dažādajiem elementiem un mijiedarbes rezultātā radīto berzi un harmoniju.

Izstāde paredzēta divās daļās. “Hard Drive Of Lost Expressions” otrā daļa tiks atklāta LMA eksperimentālajā mākslas telpā “Pilot” šī gada novembrī.

Izstādē piedalās: Kintija Avena / Viktorija Balašova / Aina Bikse / Kristīne Daukšte / Rute Marta Jansone / Mara Krastina / Madara Kvepa / Beāte Poikāne / Liene Rumpe / Sabine Sne / Laura Sterna / Kristīne Upīte / Linda Vilka / Lidija Zaneripa  / meistarklases vadītājs Londonas Centrālās Sentmārtina Mākslas un dizaina koledžas pasniedzējs Marks Halsons

Izstādes atklāšana 2020. gada 8.oktobrī plkst. 18.00 LMA centrālās ēkas 2. stāva vestibilā.