Meklēt
Izvēlne

Konkurss interjera dizaina studentiem un radošiem cilvēkiem

Uzņēmums Picanova GmbH, kas nodarbojas ar dažādu personalizētu foto dāvanu izgatavošanu, foto printēšanu uz akrila, alumīnija u.c., rīko konkursu par interesantākajām un radošākajām uzņēmuma biroja interjera idejām. No visiem pretendentiem un piedāvātajiem telpu dizainiem tiks izvēlēti trīs labākie, kas saņems vilinošas naudas prēmijas: 1. vieta – EUR 713.40 (LVL 500), 2. vieta – EUR 285.36 (LVL 200), 3. vieta – EUR 142.68 (LVL 100).

Tā kā Picanova GmbH sirdslieta un darba sfēra ir tik interesanta un radoša, attiecīgu noskaņu uzņēmums vēlas radīt arī savās biroja telpās, kas kopumā ir gandrīz 400 m2 plašas un atrodas pašā Rīgas sirdī – Raiņa bulvārī.

Uzsvars konkursā ir uz interjera dizaina lietu izmantošanu interesantā veidā – piemēram, sienas dekori, foto kanvas dažādos izmēros, sienas paneļi u.tml. Telpas var dekorēt tematiski, katru citādāk, neskopoties ar krāsām un trakām idejām...

Kas tad īsti ir jādara?
1. Sūti savu pieteikumu ar vēlmi piedalīties šajā nelielajā sacensībā uz e-pasta adresi: laura.saulite(abols)picanova.de">.
2. Mēs ar Tevi sazināsimies tajā pašā dienā un norunāsim tālāko rīcības plānu – kopā apskatīsim telpas, nosūtīsim telpu plānojumus un noskaidrosim citas nianses.
3. Tu varēsi ķerties klāt telpu dizaina izstrādei – ar uzsvaru uz interjera dizaina lietu kreatīvu izmantojumu (pēc tam, kad būsim ar Tevi tikušies un visu sarunājuši, gaidīsim no Tevis skices un idejas).
4. Pēc visu skiču izvērtēšanas un trīs labāko jauno dizaineru izvēlēšanās sazināsimies ar Tevi un aicināsim savas idejas īstenot mūsu biroja telpās; rezultātu, protams, varēsi sabildēt un pievienot savam portfolio.
5. Un, protams, apbalvosim Tevi ar naudas prēmijām.

Kādi būs Tavi ieguvumi?
1. Lieliska pieredze un savu labāko ideju īstenošana par mūsu budžetu.
2. Lieliskas fotogrāfijas, ko pievienot savam portfolio.
3. Iespēja pārvērst vienkārši biroju par stilīgu biroju!
4. Iespēja iegūt lieliskas naudas balvas.

Piesakies tulīt! Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli ar portfolio vai līdz šim veiktajiem darbiem un skicēm līdz 2014. gada 15. janvārim