Meklēt
Izvēlne

Konkurss uzvarētāju godalgas izstrādei Starptautiskajam džeza mākslinieku konkursam "Riga Jazz Stage"

Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa „Riga Jazz Stage” organizatori izsludina konkursu māksliniekiem, kuri ir gatavi veidot starptautiska džeza mākslinieku konkursa Grand Prix balvu ieguvēju apbalvojumus (divās kategorijās „Vokāls” un „Saksofons” – statuete, kauss, trofeja, tēlniecības darbs). Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2014. gada 14. februāris.

Konkursa „Riga Jazz Stage” pamatmērķis ir jauno džeza izpildītāju izaugsmes un pieredzes veicināšana, un arī šī godalgas konkursa galvenais uzdevums ir veicināt un atbalstīt jauno mākslinieku izaugsmi starptautiskā mērogā.

Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss „Riga Jazz Stage 2014” norisināsies Rīgā, no 2014. gada 3. līdz 5. aprīlim. Konkurss sniedz iespēju jaunajiem džeza mūzikas izpildītājiem iegūt atpazīstamību, atklāt savus talantus, kā arī – iegūt skatuves pieredzi un prezentēt sevi starptautiskā mērogā. 2014. gadā konkursā spēkiem mērosies izpildītāji divās kategorijās – „Vokāls” un „Saksofons”. Konkurss norisinās nodibinājuma „Riga 2014” ietvaros kā Eiropas kultūras galvaspilsētas notikums.

Dalības nosacījumi
„Riga Jazz Stage” Grand Prix godalgas materiāla, krāsas un formas izvēle ir katra mākslinieka ziņā. Balvai jābūt vienlaikus gan estētiskai, gan konkursu „Riga Jazz Stage” simbolizējošai, ņemot vērā pieejamo informāciju par konkursu un tā vēsturi. Izmēram jābūt saprātīgam, lai Grand Prix laureāts to var vienkārši un parocīgi pārvietot.

Konkursa uzvarētāju noteiks „Riga Jazz Stage” organizatori, balstoties uz to, cik atbilstošs nosacījumiem ir iesniegtais darbs.

Lai piedalītos konkursā, kandidātam jāiesniedz:
- godalgu skices (vokāls, saksofons) un idejas apraksts;
- materiāla apraksts;
- informācija par sevi: vārds, uzvārds, īss CV, kontaktinformācija.

Balva
Laureāts, kura darbi tiks izvēlēti par konkursa Grand Prix balvām, saņems naudas balvu 100 LVL apmērā (ietver idejas izstrādi un izgatavošanu). Godalgas izstrādātājam nodrošināta arī publicitāte ar „Riga Jazz Stage” saistītos informatīvos materiālos.

Pieteikums konkursam jāiesniedz personīgi vai jāiesūta līdz 2014. gada 14. februārim (pasta zīmogs) pa pastu: Krišjāņa Valdemāra 5, LV-1010, Rīga, Latvija.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti katram konkursantam individuāli līdz 2013. gada 28. februārim.

Grand Prix balvas izstrādātajam jābūt gatavam godalgas izgatavot un iesniegt Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa „Riga Jazz Stage” organizatoriem mēnesi pēc rezultātu paziņošanas – līdz 2013. gada 31. martam.

Informācija:
www.rigajazz.lv
contest(abols)rigasritmi.lv">