Meklēt
Izvēlne

Kristīne Luīze Avotiņa “Radošums - panākumu atslēga gan mākslā, gan biznesā!”

2015. gada 25. februārī plkst. 17.30 Biznesa augstskolas "Turība" C321. auditorijā notiks mākslinieces, gleznotājas Kristīnes Luīzes Avotiņas vieslekcija “Radošums – panākumu atslēga gan mākslā, gan biznesā!”

Kristīne Luīze Avotiņa ir profesionāle, kura jau 10 gadus ar saviem darbiem piedalās dažādās izstādēs un iesaistās arī projektos, kas tikuši realizēti, sadarbojoties ar dažādiem uzņēmumiem, piemēram, Samsung tramvajs, BalticTaxi un Cēsu alus skārdene La femme.

Vieslekcijas laikā māksliniece dalīsies savā pieredzē, stāstīs par radošumu un par sapņu piepildīšanu un to, ka katra sapņa īstenošanā ir jāiegulda darbs. Darbs ir visa pamatā jebkurā nozarē un vienmēr ir jācenšas izdarīt vairāk. Ikviens cilvēks var izdarīt vairāk, nekā viņam šķiet, tikai jānotic, ka  vari daudz, daudz vairāk, un tas izdosies. Ar slinkumu ir jācīnās, turklāt, ne tikai tad, ja Tev ir profesionāli sapņi, bet vienmēr. Radoša profesija ne vienmēr nozīmē bohēmu, tieši pretēji, radošam cilvēkam ir nepieciešama dzelžaina disciplīna, īpaši mūsdienās, kad visam ir jābūt izdarītam laikā un precīzi.

Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu (klikšķināt šeit).

Vieslekciju būs iespējams skatīties tiešsaistē (klikšķināt šeit)!


Foto: Sergio Laskin