Meklēt
Izvēlne

Latvijas Arhitektu savienībā notiks pasākums "Diskusijas un komentāri par Latvijas dalību Venēcijas biennāles starptautiskajā arhitektūras izstādē"

2012. gada 27. septembrī radošā komanda „Other Side Studio”, ekspozīcijas kuratore Ieva Kulakova un pieaicinātā arhitekte Līga Apine prezentēs Latvijas ekspozīcijas „Iekšējā brīvība. Rīgas iela Venēcijā“ realizācijas procesa norisi Latvijā un uzstādīšanu Venēcijā. 

Latvijas Arhitektu savienība aicina izmantot iespēju piedalīties diskusijā par šī gada Latvijas ekspozīciju un Venēcijas biennāli kopumā. Sarunās piedalīsies radošā grupa „Other Side Studio”, ekspozīcijas kuratore Ieva Kulakova un arhitekte Līga Apine, Latvijas ekspozīcijas goda komisārs, Nacionālās arhitektūras padomes priekšsēdētājs, arhitekts Andris Kronbergs un citi arhitektūras nozares pārstāvji.

Diskusijas notiks plkst. 18:00-20:00 Latvijas Arhitektu savienībā (Vecrīgā, Torņu ielā 11).

Dalība Venēcijas biennālē  ir valstiski nozīmīgs notikums, kas veicina Latvijas iekļaušanos pasaules arhitektūras apritē.

Venēcijas biennāles 13. Starptautiskā arhitektūras izstāde „Kopīgs pamats“ risinās no šā gada 29. augusta līdz 25. novembrim.

Papildu informācija par Latvijas ekspozīciju: www.innerfreedom.lv; facebook.com/InnerFreedomLV vai twitter.com/innerfreedomlv

Papildu informācija:
Zanda Aveniņa
Biedrības „Laikmetīgās mākslas institūts” sabiedrisko attiecību speciāliste
Tel.: +371 26063443
E-pasts: zanda.avenina(abols)gmail.com">