Meklēt
Izvēlne

Latvijas Literatūras gada balvas materiālā veidola ideju un skiču konkurss

Latvijas Rakstnieku savienība, Latvijas Literatūras centrs un Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja izsludina Latvijas Literatūras gada balvas materiālā veidola ideju un skiču konkursu. 

Konkursa mērķis ir rast konceptuālu un inovatīvu apbalvojuma ideju, kas tiktu iemiesota paliekošā balvas veidolā un ikgadēji tiktu pasniegta Latvijas labāko literāro darbu autoriem katrā no nominācijām ar mērķi kāpināt balvas pazīstamību un prestižu.

Latvijas Literatūras gada balva ir nozīmīgākais profesionālā novērtējuma konkurss nozarē, kas izvērtē pašmāju literāro devumu viena kalendārā gada garumā, nominējot un apbalvojot spilgtākos sasniegumus Latvijas literatūrā vairākās nominācijās.

Konkursā aicināti piedalīties kultūras nozaru un radošo industriju pārstāvji (mākslinieki, dizaineri u.c.) un organizācijas, sniedzot savas idejas un risinājumus balvas veidolam saskaņā ar konkursa nolikumu. Konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2013. gada 1. februāris, pieteikumu iesniegšanas vieta – Latvijas Literatūras centrs, Rīgā Pērses iela 14-8.

Konkursa nolikums pieejams www.laligaba.lv, www.rakstnieciba.lv, www.literature.lv un www.ventspilshouse.lv mājas lapās.

Konkursā iesniegtos pieteikumus izvērtēs profesionāla ekspertu komisija saskaņā ar konkursa nolikumā noteiktajiem kritērijiem. Konkursā visaugstāko novērtējumu ieguvušajam pieteikumam atvēlētā balva ir 500 LVL pēc nodokļu nomaksas.

Kontaktinformācija:
Andra Konste
Tālr. 29207353
andra.konste(abols)ventspilshouse.lv">