Meklēt
Izvēlne

Latvijas Mākslas akadēmijā notiks Patrika Husseja lekcija par digitālo kultūru

Mākslas akadēmija sadarbībā ar Britu padomi aicina uz digitālās kultūras eksperta Patrika Husseja lekciju „The Networked Entrepreneur – how network culture is changing the product, marketing and funding”. Lekcija notiks 2013. gada 20. februārī plkst. 18.30 LMA jaunajā korpusā, 2. stāvā.

Tā kā vietu skaits lekcijā ir ierobežots, interesenti ir lūgti savlaicīgi reģistrēties Britu padomes mājas lapā (klikšķināt šeit)

Lekcijā galvenā uzmanība tiks veltīta būtiskākajiem jauninājumiem digitālajā kultūrā, kas neatgriezeniski izmainīs veidu, kādā ikdienā esam ieraduši strādāt. Arvien pieaugošā tīklošanās nozīme, kolektīvā finansēšana (crowdfunding), „Open Everything” princips un citas saistītas tendences liek indivīdiem un organizācijām meklēt jaunus veidus, kā domāt par uzņēmējdarbību, komunikāciju, jaunu produktu ieviešanu tirgū u.tml. Lekcijā pārrunātais palīdzēs izprast notiekošās pārmaiņas un identificēt veidus, kā izmantot tās savā labā.

Patriks Hussejs (Patrick Hussey) ir britu žurnālists un izcils sociālo mediju pazinējs, kurš šobrīd pārrauga visus ar digitālo jomu saistītos jautājumus „Aeon Magazine” – jaunā, digitālā žurnālā, kura paspārnē katru dienu tiek publicētas esejas par mākslu, zinātni un idejām. Iepriekš Patriks Hussejs ir bijis alternatīvā mākslas portāla Run-Riot.com redaktors, viņa raksti par tehnoloģijām un literatūru regulāri bijuši lasāmi ievērojamajos britu laikrakstos „Guardian” un „The Independent”, tāpat viņu bieži var sastapt uzstājamies priekšlasījumos par dažādiem ar digitālo pasauli saistītiem fenomeniem, tostarp par digitālo tehnoloģiju un kultūras mijiedarbību. Divus gadus Patriks Hussejs pavadījis strādājot digitālo kampaņu menedžera amatā „Arts & Business” – vienā no pasaules vadošajām organizācijām, kas specializējas partnerību dibināšanā starp privātā un publiskā sektora institūcijām un mākslas iniciatīvām. Patriks Hussejs ir viens no valdes locekļiem „Alphaville” – festivālā, kas pēta mākslas un datorzinātnes saskarsmes punktus. Tviterī Patriks Hussejs sastopams ar vārdu @PatrickRiot. 

Lekcija Rīgā notiek Britu padomes programmas „Jaunie radošie uzņēmēji” (Young Creative Entrepreneurs) ietvaros.

Ieeja lekcijā bezmaksas.

Darba valoda: angļu.

Norises vieta:
Latvijas Mākslas akadēmija, korpuss nr. 2, 2. stāvs
Kalpaka bulvāris 13, Rīga