Meklēt
Izvēlne

Latvijas Mākslas akadēmijas dalība „KUNO” koordinācijas sanāksmē

Latvijas Mākslas akadēmijas rektors prof. Aleksejs Naumovs, prorektors prof. Kristaps Zariņš, asoc. prof. Andris Vītoliņš un Ārlietu un izstāžu daļas koordinatore ārlietu jautājumos Inta Rubule apmeklēja „KUNO” koordinācijas sanāksmi, kas no 2014. gada 16. līdz 19. oktobrim norisinājās Dānijas Karaliskajā mākslas akadēmijā, Kopenhāgenā. 

„KUNO” ir Ziemeļu Ministru padomes īstenotā mūžizglītības tīkla „Nordplus” daļa – mobilitātes programma mākslas akadēmiju studentiem, un tā ietver 17 Skandināvijas un Baltijas valstu mākslas augstākās izglītības iestādes. Programmas ietvaros tiek īstenoti dažādi projekti, kuru kopīgais mērķis ir mākslas izglītības kvalitātes Skandināvijas un Baltijas valstu reģionā.

Sanāksmes darbs norisinājās trīs darba grupās – koordinatoru, pasniedzēju un vadības. Koordinācijas sanāksmē tika prezentētas „KUNO” iniciatīvas, programmas „Erasmus+” stratēģiskā partnerība un tās iespējas, studentu nominācijas un tās kritēriji mobilitātes programmās, kā arī citas aktualitātes un notika diskusijas. Sanāksmes laikā tika ievēlēts un apstiprināts jaunais vadības grupas sastāvs.

Koordinācijas sanāksmes dalībniekiem bija iespēja iepazīties arī ar Dānijas Karaliskā mākslas akadēmijas darbību, aplūkojot studentu darbu izstādi.

Nākamgad, 2015. gada rudenī, „KUNO” tīkla sanāksme norisināsies Latvijas Mākslas akadēmijā.