Meklēt
Izvēlne

Latvijas Mākslas akadēmijas un "Anatomy Next" sadarbība

2016. gada janvārī notika Latvijas Mākslas akadēmijas vadības tikšanās ar  akadēmijas absolventiem, starptautisko atzinību guvušā mākslas izglītības platformas "Anatomy Next" veidotājiem – Uldi Zariņu un Sandi Kondrātu. Tās laikā tika pārrunāta sadarbība "Anatomy Next" jaunās mākslas izglītības platformas izmēģināšanā. 

Projekts "Anatomy Next" ir veiksmīgs piemērs, kā Mākslas akadēmijā gūtās prasmes un zināšanas tiek pielietotas inovatīvu produktu un pakalpojumu izveidē. Projekta ietvaros izveidota anatomijas grāmata māksliniekiem "Anatomy for Sculptors”, kas guvusi starptautiskus panākumus un mākslas jomas studentu un profesionāļu atzinību. Savukārt projekta turpinājumā tiek izstrādāta grāmata par cilvēka galvas un kakla anatomiju, kā arī vērienīga digitālā platforma, kuras izmēģināšanā iesaistīsies Latvijas Mākslas akadēmijas studenti. Sadarbības ietvaros notiks arī anatomijas meistardarbnīcas. 


Attēlā no kreisās: LMA prorektors prof. Andris Teikmanis, Uldis Zariņš, Sandris Kondrāts, rektors prof. Aleksejs Naumovs, prof. Aigars Bikše. Foto: no LMA arhīva