Meklēt
Izvēlne

Latvijas Mākslas augstskolu asociācijas sanāksme Latvijas Mākslas akadēmijā

2014. gada 23. decembrī notika Latvijas Mākslas augstskolu asociācijas sanāksme, kuras laikā par asociācijas valdes locekli ievēlēta Latvijas Kultūras akadēmijas rektore prof. Rūta Muktupāvela un par valdes priekšsēdētāju ievēlēts Latvijas Mākslas akadēmijas rektors prof. Aleksejs Naumovs. Sanāksmē pārrunāti turpmākās sadarbības scenāriji un kopīgi veidotie mākslu izglītības attīstības projekti.

Pirmssvētku laikā Latvijas Mākslas akadēmijas, Latvijas Kultūras akadēmijas un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas vadības tikās, lai pārrunātu būtiskākos jautājumus augstskolu sadarbībā: Radošo industriju atbalsta centra izveide un „Tabakas fabrikas” projekta aprises.

Informācija par Latvijas Mākslas augstskolu asociāciju
Latvijas Mākslas augstskolu asociācija apvieno Latvijā akreditētas mākslas augstskolas - Latvijas Mākslas akadēmiju, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju un Latvijas Kultūras akadēmiju. Latvijas Mākslas augstskolu asociācijas mērķi ir: sekmēt Latvijas mākslas augstskolu darbību; veicināt augstākās izglītības mākslās attīstību, kā arī mākslas vēstures un citu ar mākslām saistīto zinātņu nozaru attīstību; veicināt Latvijas mākslas augstskolu sadarbību un kopējo pasākumu organizēšanu; pārstāvēt Latvijas mākslas augstskolas Latvijā un ārvalstīs, valstiskās un nevalstiskās institūcijās.

Latvijas Mākslas augstskolu asociācija darbojas saskaņā ar Latvijas Mākslas augstskolu asociācijas statūtiem.