Meklēt
Izvēlne

Līdz 15. augustam turpinās pieteikšanās 7. Starptautiskajai foto biennālei Uzbekistānā

Uzbekistānas Mākslu akadēmija aicina māksliniekus pieteikties 7. Starptautiskajai foto biennālei, kas no 2014. gada 6. līdz 14. oktobrim norisināsies Taškentā un Buhārā. Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 15. augusts.

Uzbekistāna ir kultūras jomā straujāk augošais reģions Centrālāzijā. Izaugsme panākta pateicoties daudzveidīgajām kultūras norisēm valstī – starptautiskiem forumiem, festivāliem, laikmetīgās mākslas biennālēm un konkursiem visdažādākajos mākslas virzienos. 2014. gada oktobrī gaidāmās biennāles centrālās izstādes tematiskā vadlīnija ir „The Parallels. Illusion and Reality”. Piedalīties biennālē, meklējot jaunas mākslinieciskās izpausmes formas, aicināti profesionāli fotogrāfi, muzeji, kuratori un galerijas no visas pasaules. Biennāles ietvaros notiks starptautisks foto konkurss „Territory of Childhood”, kā arī norisināsies diskusijas un meistarklases.

Biennāles rīkotāji apņemas segt izmaksas, kas saistītas ar dalībnieku izmitināšanu, ēdināšanu un vietējo transportu. Savukārt lidojums uz un no Taškentas jāapmaksā māksliniekiem pašiem.