Meklēt
Izvēlne

Līdz 31. janvārim var pieteikties tradicionālajam mākslas vēstures mācību braucienam uz Itāliju

Kā katru gadu, arī šogad tiek organizēts tradicionālais mākslas vēstures mācību brauciens uz Itāliju, kas tiek plānots laika posmā no 2012. gada 4. līdz 18. maijam, cena 360.00 Ls. Apskatīta šoreiz tiks Itālijas ziemeļu un centrālā daļa. Pieteikšanās ir noslēgusies, jo grupa ir nokomplektēta.

Braucienu organizē Latvijas Mākslas akadēmijas asociētā profesore Silvija Grosa.

Maršruts
Izbraukšana paredzēta piektdien, 4. maijā (brauciens caur Poliju). Nākošās dienas vakarā esam Itālijā, kur pārnakšņojam viesnīcā pie Garda ezera vai Bergamo (vēl tiek precizēts). Klosteris „Certoza di Pavia“, Parma, Luka (2 dienas), Piza, Volterra, Florence (2 dienas), Fjezole, Orvjeto, manierierisma dārzs „Bomarzo“, Roma, Adriāna villa Tivoli, Perudža, Asīze, Ravenna, Paduja, Venēcija. Rīgā atgriešamies 18. maija vakarā (atpakaļceļā nakts Polijas viesnīcā).

Brauciens notiks ar autobusu. Visas naktis viesnīcās un kempingos.

Cenā ietilpst:
Autobuss – 125 Ls
Viesnīcas un kempingi ar brokastīm, 2 x kuģītis uz Venēciju – 225 Ls
Apdrošināšana – apt. 5 Ls
Tūristu nodeva Itālijā – apt. 5 Ls

Papildus vajadzēs apt. 30 Ls muzejiem ar rezervācijām. Summa tiks precizēta pasūtot, jo grupām, iespējams, varēs dabūt atlaides - Vatikāna muzejs ap 5.5 Ls, Ufici galerija, San Marko klosteris, Mediči kapela - ap 20 Ls, Paduja, Skrovenji kapela – apt. 4 Ls. Papildus jāierēķina muzeju ieejas biļetes, kas tiks pirktas uz vietas (parasti ir grupu atlaides un ir atlaides studentiem - ISIC karšu īpašniekiem; NB! iegādājoties karti, prasiet, lai ieraksts ir angļu valodā).

Pieteikumus sūtiet asoc. prof. Silvijai Grosai:
Mob. tel.: +371 26548167
E-pasts: silvija.grosa(abols)lma.lv">