Meklēt
Izvēlne

LMA AICINA SAJUST MĀKSLAS DRĒBI ATVĒRTAJĀS SKATĒS

Latvijas Mākslas akadēmija (LMA) aicina uz atvērtajām skatēm – no 24. aprīļa līdz 2. maijam LMA durvis būs atvērtas visiem, kuri vēlas sajust drēbi, izkost studiju procesus, izložņāt katedras un apraudzīt, ko skatēs izstāda šobrīd LMA studējošie. Šī ir iespēja ne tikai redzēt studiju rezultātus, bet arī iztaujāt studentus un pasniedzējus un izpētīt akadēmiju no iekšpuses līdz pēdējai vīlītei.

Aplūko atvērto skašu programmu, sazīmē savu plānu un lidinies uz LMA atvērtajām durvīm! Lai tiktos ar apakšnozares pārstāvjiem, izvēlies dienu un piesakies uz e-pastu: .

Un ar atvērtajām skatēm LMA pavasara notikumu virpulis tikai sākas! 10. maijā LMA Talantu mese aicinās kopā sanākt visu mākslu studentus un absolventus un darba devējus no dažādām nozarēm, jo mākslinieki ir ne tikai ēteriskas būtnes, bet arī strādājoši cilvēki ar miesu un asinīm. Savukārt jūnijā notiks jauno absolventu sasniegumu svinības – diplomdarbu izstāde un dizaina diplomdarbu dienas. Seko līdzi un turi kalendāru pa rokai!

Studētgribētāji, kuri plāno vai sapņo studēt mākslas – Latvijas Mākslas akadēmijā no 30. marta līdz 6. jūlijam ir atvērta elektroniskā reģistrēšanās studijām maģistra programmā apply.lma.lv, savukārt pieteikšanās studijām doktorantūrā un profesionālā doktora programmā pieteikšanās notiks no 1. jūnija līdz 6. jūlijam, un pieteikšanās bakalaura studiju programmā notiks no 17. līdz 21. jūlijam.