Meklēt
Izvēlne

LMA AICINA UZ PIRMO KARJERAS DIENU

Šī gada 10. maijā Latvijas Mākslas akadēmijā norisināsies augstskolas vēsturē pirmā karjeras iespēju diena jeb LMA TALANTU MESE. Karnevāls tiem, kuriem interesē naudu ne tikai tērēt, bet arī pelnīt – šis pasākums savedīs kopā dažādu nozaru darba devējus un topošos un esošos māksliniekus, lai apzinātu darba un sadarbības iespējas un iedibinātu veselīgu domapmaiņu par mākslinieka lomu darba tirgū.

Visas dienas garumā vienkopus pulcēsies gan pašreizējie mākslas un dizaina studenti, gan pēdējo gadu absolventi un citi interesenti, lai strukturēti radošā veidā piedalītos sarunās par darba iespējām un prakses vietām dažādu nozaru vadošajās institūcijās un uzņēmumos. Pasākumā orientēties palīdzēs īpaši veidots izdevums ar informāciju par dalības organizācijām.

Karjeras dienas pasākumā kopumā būs iespēja dzirdēt 15 prezentācijas no tādu uzņēmumu un institūciju pārstāvjiem kā: animācijas studijas “Atom Art”, dizaina aģentūras “BrandBox, “KIM?” Laikmetīgās mākslas centra, interjera salona “Krassky”, Latvijas Dizaina Centra, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, Latvijas Nacionālās Operas un Baleta, Latvijas Laikmetīgās mākslas centra, izdevniecības “Liels un mazs”, galerijas “LOOK”, reklāmas aģentūrām “MAGIC” un “!MOOZ”, filmu studijām “Mistrus Media” un “Trickster Pictures”, un digitālās aģentūras “Wrong”. Piedalīsies arī jaundibinātā LMA absolventu asociācija.

Paralēli darba devēju dinamiskajām prezentācijām darbosies “Sarunu kafejnīca”, kur dalībnieki aicināti uz domu un kontaktu apmaiņu neformālā gaisotnē. 

Līdz Talantu mesei palikusi tikai nedēļa! Gribi karjeru? Nāc! Reģistrējies apmeklējumam un saņem jaunumus: https://ieej.lv/bFnYN.

LMA Talantu Mese notiks 10. maijā, LMA, Kalpaka bulvārī 13, 1.stāva zālē, no pl.10.00 līdz 17.00.

Latvijas Mākslas akadēmija ir vadošā mākslas un dizaina augstskola Latvijā jau 103 gadus. Aktīvi darbojas 21 specialitāte – glezniecība, grafika, tēlniecība, zīmēšana, tekstils, keramika, stikla māksla, scenogrāfija, vizuālā komunikācija, «Kustība. Attēls. Skaņa», vides māksla, grafiskais dizains, interjera dizains, produktu dizains, modes dizains, metāla dizains, pakalpojumu dizaina stratēģijas un inovācijas, mākslas vēsture un teorija, restaurācija, kuratoru studijas, POST. Pēdējo piecu gadu laikā LMA absolvējuši 1253 profesionāļi, un šobrīd 928 studenti apgūst iemaņas bakalaura, maģistra un doktora līmeņa studiju programmās.


LMA Studentu karjeras centrs izveidots ESF projekta Nr.8.2.3.0/18/A/018 “Latvijas Mākslas akadēmijas pārvaldības pilnveide” ietvaros.