Meklēt
Izvēlne

LMA ATBALSTA JAUNO RAIDĪJUMU PAR MĀKSLU. ATBALSTIET ARĪ JŪS!

"Lejasmeijere" ir neatkarīgs raidījums par mākslu un vizuālo kultūru – katru otro ceturtdienu LU radio NABA ēterā plkst. 17.00.

"Lejasmeijere" runā par to, ko nevar parādīt, jo māksla ir vizuāla, bet radio -- audiāls. "Lejasmeijere" ir flaneur – viņa klīst pa pilsētu un starp ikdienas rūpēm pēkšņi sastop mākslu. Taču svarīgākais ir teksts – šai raidījumā valoda ir galvenais un spēcīgākais mākslinieciskās izteiksmes līdzeklis.

Raidījuma autore Ieva Lejasmeijere ir pieredzējusi mākslas kritiķe bez pārnopietnas attieksmes pret šo pieredzi. Viņa uzskata, ka teksts par mākslu arī ir māksla un ka divu cilvēku saruna par to, ko viņi redz, ir interesantākais, kas vispār dzīvē var būt. Izņemot seksu un naudu, protams.

Raidījumu nefinansē ietekmīgas institūcijas un fondi, NABA laipni piedāvā ētera laiku, studiju un tehnisko atbalstu, bet raidījuma satura veidošana notiek sabiedriskā kārtā, pateicoties privāta fanukluba atbalstam.

Aicinām ziedot raidījuma veidošanai! Raidījuma autores konta nr. LV86HABA05510379. Maksājuma uzdevumā rakstiet “Ziedojums”. Sīkāk par citām sadarbības un atbalsta formām sazinieties ar redakciju: 26554796, !

Atbalstiet mākslas kritiķes Ievas Lejasmeijeres radošo projektu – brīvu, neangažētu, profesionālu un ieinteresētu sarunu par mākslu un vizuālo kultūru!

“Lejasmeijere” – radio NABA vilnī 95,8 FM katru otro ceturtdienu plkst. 17.00

Klausieties arī raidījuma arhīvā https://naba.lsm.lv/lv/naba/raidjumi/lejasmeijere/ un feisbuka lapā“Lejasmeijere".