Meklēt
Izvēlne

LMA Glezniecības apakšnozares pasniedzēju un studentu izstāde „Kas tur Rīgā notiek?”

No 2015. gada 26. janvāra līdz 15. februārim Tartu galerijā „NOORUS”, Igaunijā, notiks Latvijas akadēmijas Glezniecības apakšnozares pasniedzēju un studentu izstāde “Kas tur Rīgā notiek?”.

Ikdienā satiekot draugus, visierastākie jautājumi ir, - „Kā Tev iet?”, „Kas jauns?”. Šie jautājumi ir gana formāli, lai uz tiem nesniegtu detalizētu un izsmeļošu atbildi, bet gan attrauktu ar vispārpieņemto pieklājības frāzi – „Viss kārtībā, labi!”. Savukārt ieinteresēti uzprasot – „Kas tur notiek?”, uz sarunu partneri tiek izdarīts zināms spiediens, lai saņemtu konkrētu atbildi, no kuras grūti izvairīties. Izstādē „Kas tur Rīgā notiek?” eksponēti darbi, kuri visprecīzāk raksturo un atspoguļo katra autora individuālo daiļradi, tēmu loku un mediju arsenālu, ietverot gan tradicionālu glezniecību, gan telpiskas mākslas formas un pat radošas izpausmes video.

Izstādē piedalās: Madara Auzenbaha, Alvīne Bautra, Kristiāns Brekte, Margrieta Dreiblate, Andris Eglītis, Ivars Heinrihsons, Raitis Hrolovičs, Ieva Iltnere, Klāvs Loris, Aleksejs Naumovs, Madara Neikena, Metra Saberova, Edgars Soprāns, Sandra Strēle, Andris Vītoliņš, Kaspars Zariņš, Vija Zariņa, Kristaps Zariņš.

Izstādes atklāšana - pirmdien, 26.janvārī, plkst.17.00 galerijā „NOORUS”, Riia 11, Tartu, Igaunijā.