Meklēt
Izvēlne

LMA NOTIKS MARKA HALSONA ORGANIZĒTA DARBNĪCA UN LEKCIJU CIKLS

No 21.septembra līdz 11.oktobrim Latvijas Mākslas akadēmijā norisināsies britu mākslinieka, Centrālās Sentmārtina Mākslas un dizaina koledžas pasniedzēja Marka Halsona (Marc Hulson) organizēta darbnīca un lekciju cikls Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem trīs nedēļu garumā, kas rezultēsies ar darbnīcas dalībnieku izstādi!

Šo trīs nedēļu laikā kopā ar atlasītu studentu grupu tiks attīstīts izstādes projekts, kas norisināsies Latvijas Mākslas akadēmijas telpās. Projekta noslēgumā notiks grupas kritikas diskusija, kurā kopīgi tiks analizēts gala rezultāts. Marks Halsons stāsta: ‘’Projekta formāts būs vērsts uz sadarbību, kā arī darbu ar visdažādākajiem medijiem, izaicinot katra dalībnieka prakses robežas.’’

Marks Halsons galvenokārt strādā ar glezniecību un grafiku, tomēr viņa interešu lokā ir arī sadarbības projekti, kas ietver rakstīšanu, filmu, performanci un skaņu. Viņš ir līdzdibinātājs nekomerciālajai izstāžu telpai Five Years, Londonā. Markam Halsonam bijušas izstādes Kunstverein Heppenheim, Vācijā, MAG3, Vīnē, Autocentr, Berlīnē, kā arī daudz kur citur.

Vairāk par mākslinieku pieejams šeit: https://marchulson.com 

Uzmanību! Tiem glezniecības katedras studentiem, kuri piedalīsies šajā darbnīcā, tiks automātiski ieskaitīts viss kontekstuālās kompozīcijas priekšmets (vairs nebūs jāapmeklē neviens modulis).Vietu skaits darbnīcā ir ierobežots, tāpēc lūgums rūpīgi piestrādāt pie pieteikuma (sk. zemāk).

Pieteikšanās darbnīcai:

Gaidīsim portfolio (7 attēli ar darbiem, kas vislabāk raksturo jūsu darbību, kā arī pie katra darba vai darbu sērijas īss apraksts), kā arī 250- 300 vārdu garu aprakstu par Jūsu praksi (artist statement), kas iekļauj individuālā rokraksta aspektus un intereses mākslā. 

NB! Portfolio un apraksts jāsagatavo angļu valodā vienā pdf failā.

Aicinām pieteikties 4. kursa bakalaura programmas studentus, kā arī maģistrantūras studentus no glezniecības apakšnozares, grafikas mākslas apakšnozares, tekstilmākslas apakšnozares, tēlniecības apakšnozares, keramikas apakšnozares, stikla mākslas apakšnozares, scenogrāfijas apakšnozares, vizuālās komunikācijas apakšnozares, Kustība. Attēls. Skaņa. apakšnozares un vides mākslas apakšnozares.

Pieteikumus līdz 10. septembrim sūtīt uz: