Meklēt
Izvēlne

LMA AICINA STUDENTUS PIETEIKTIES MARKA HALSONA ORGANIZĒTAI DARBNĪCAI UN LEKCIJU CIKLAM

2021./2022. studiju gada rudens un pavasara semestrī Latvijas Mākslas akadēmijā norisināsies britu mākslinieka, Centrālās Sentmārtina Mākslas un dizaina koledžas pasniedzēja Marka Halsona (Marc Hulson) organizēta darbnīca un lekciju cikls LMA studentiem trīs nedēļu garumā, kas rezultēsies ar darbnīcas dalībnieku izstādi LMA eksperimentālajā izstāžu telpā PILOT!

Divu semestru garumā kopā ar atlasītu studentu grupu tiks attīstīts izstādes projekts, kas norisināsies LMA telpās. Projekta noslēgumā notiks grupas kritikas diskusija, kurā kopīgi tiks analizēts gala rezultāts. Marks Halsons stāsta: ‘’Projekta formāts būs vērsts uz sadarbību, kā arī darbu ar visdažādākajiem medijiem, izaicinot katra dalībnieka prakses robežas.’’

Marks Halsons galvenokārt strādā ar glezniecību un grafiku, tomēr viņa interešu lokā ir arī sadarbības projekti, kas ietver rakstīšanu, filmu, performanci un skaņu. Viņš ir līdzdibinātājs nekomerciālajai izstāžu telpai Five Years, Londonā. Markam Halsonam bijušas izstādes Kunstverein Heppenheim, Vācijā, MAG3, Vīnē, Autocentr, Berlīnē, kā arī daudz kur citur.

Vairāk par mākslinieku pieejams šeit: https://marchulson.com 

Pieteikšanās darbnīcai:

Gaidīsim portfolio (6 attēli ar darbiem, kas vislabāk raksturo jūsu darbību, kā arī pie katra darba vai darbu sērijas īss apraksts), kā arī max 500 vārdu garu aprakstu par Jūsu praksi (artist statement), kas iekļauj individuālā rokraksta aspektus un intereses mākslā. 

NB! Portfolio un apraksts jāsagatavo angļu valodā vienā pdf failā.

Aicinām pieteikties 4. kursa bakalaura programmas studentus, kā arī maģistrantūras studentus no visām apakšnozarēm.

Pieteikumu iesūtīšanas termiņš līdz 14. septembrim uz e-pastu: .