Meklēt
Izvēlne

LMA studenti tiek aicināti piedalīties konkursā par iespēju 2 mēnešus stažēties Itālijā, Komo reģiona tekstila dizaina uzņēmumos

Trešo gadu pēc kārtas LMA studenti tiek aicināti piedalīties konkursā par iespēju 2 mēnešus stažēties Itālijā, Komo reģiona tekstila dizaina uzņēmumos. Dalībnieku izvēle notiek pēc konkursa, kurā pretendenti iesniedz savu darbu portfolio. Itāļu puse nodrošina naktsmājas un 1000,-EUR stipendiju, bet transporta izdevumi jāsedz pašiem. 

Tiek aicināti piedalīties visu apakšnozaru studenti, kuriem ir interese par tekstila un modes dizainu un kuri prot zīmēt. Īpašas zināšanas specifiskās tekstila tehnikās netiek prasītas- visaugstāk tiek vērtēta krāsu izjūta, izpildījuma kvalitāte, ideju oriģinalitāte, un to potenciālā piemērotība tikt īstenotām dažādās tekstila matērijās. Dizaina uzņēmumos būs profesionāļi, kuri palīdzēs saprast specifisko tehniku un tehnoloģiju nianses.
Prakse norisināsies no 14.oktobra līdz 16.decembrim. Par iespējām pieteikties ERASMUS prakses stipendijām var interesēties Ārlietu daļā.
Līdzšinējā pieredze liecina, ka savlaicīgi saplānojot darbus, ir iespējams nokārtot sesiju arī pēc atgriešanās.Vienīgais ierobežojums ir studentu vecums- līdz 2018.g. 30.11. Jūs nedrīkstat būt vecāki/as par 30 gadiem.
 
Par norisi: esmu aicināta rekomendēt potenciālos konkursa dalībniekus, tāpēc līdz 29.maijam lūdzu atsūtiet man savu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi, lai varu to pārsūtīt uz Komo. Tālāk gaidiet itāļu kolēģu uzaicinājumu nosūtīt savu darbu portfolio.
 
Līdz šim dažādos Komo tekstila dizaina uzņēmumos ir praktizējušās tekstilmākslas apakšnozares studentes Santa Leimane (BA2.k.) Santa Vasiļjeva (MA1.k.), Laura Potaša Strode (Stikla māksla, MA1.k.).
Paralēli darbam, studenti (kopskaitā 15 - no dažādām Eiropas valstīm) tiek vadāti ekskursijās un iepazīstināti ar vietējiem tekstila industrijas uzņēmumiem.
 
Papildus informāciju par ComOn projektiem atradīsiet šeit:
www.comon-co.it
 
Gaidu jūsu pieteikumus un priecāšos atbildēt uz jautājumiem!
 
Ieva Krūmiņa
Prof., Tekstilmākslas katedras vadītāja
Mob. tel. +371 28320071
ievakrumina(abols)inbox.lv">