Meklēt
Izvēlne

LMA Vides mākslas apakšnozares prakse Kandavā

No 6. līdz 14. jūnijam Kandavā norisinājās Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas Vides mākslas 1. un 3.kursa studentu vasaras prakse, kurā piedalījās arī docente Baiba Bogdane un gleznotājs, emeritētais profesors Jānis Andris Osis.

Praksi ievadīja tikšanās ar Kandavas novada domes un Kultūras pārvaldes vadību, lai vienotos par prakses uzdevumiem. Kandavas novada pašvaldība, Kandavas novada domes priekšsēdētājs Alfreds Ķieģelis un Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Ziedīte Začeste,  atzinīgi vērtēja iespēju veidot sadarbību ar mākslas studentiem, lai tie savas mācību prakses ietvaros iepazītu, novērtētu Kandavas pilsētvidi, tās mākslas un tūrisma objektus, kā arī saņemt  ieteikumus Kandavas vizuālā tēla uzlabošanai.

Kultūras pārvaldes interesanto stāstnieču  Ziedītes Začestes un Lindas Romonovskas vadībā divu dienu garumā prakses dalībnieki tika iepazīstināti ar Kandavas novadu, vecpilsētu, Abavas senleju, novada vērtībām, simboliem, skaistākajām un nozīmīgākajām
vietām, kā arī nākotnes iecerēm. Savu Kandavas pilsētvides redzējumu studenti novada domei un iedzīvotajiem prezentēja prakses noslēguma izstādē 14 .jūnijā Kandavas promenādēs šķūnītī. Sķūnīti, kuru studenti sāka apdzīvot, arī nākotnē Kandava plāno attīstīt sabiedriskām aktivitātēm.

Studentu redzējumu par Kandavu iespējams arī apskatīt vēl šo piektdien, kad 3. Latvijas Lauku kopienu parlamenta ietvaros 16. jūnijā no plkst. 18:00 Kandavas promenādē norisināsies "Kandavas vakars" ar Latvijas Mākslas akadēmijas studentu vasaras prakses darbu izstādi, tematiskām ekspedīcijām gida vadībā un zaļumballi. Esiet laipni aicināti!

Vairāk informācijas:
http://kandava.lv/notikumu_kalendars/4164/latvijas_makslas_akademijas_studentu_prakses_noslegums
http://kandava.lv/sakums/latvijas_makslas_akademijas_studentu_prakse_kandava
https://www.facebook.com/kandavasnovads/?pnref=story
https://www.facebook.com/kandavasnovads/photos/a.1421622331482886.1073741828.1421600601485059/1783316325313483/?type=3&theater