Meklēt
Izvēlne

Maģistra programmas studentu diplomdarbu aizstāvēšana 2015. gadā

No 2015. gada 8. līdz 12. jūnijam Latvijas Mākslas akadēmijā norisinās maģistra programmas studentu diplomdarbu aizstāvēšana. Latvijas Mākslas akadēmijas Zinātniskās atestācijas komisijas goda priekšsēdētājs šogad ir Honkongas Politehniskās Universitātes (HPU) Dizaina skolas dekāns profesors Kēss de Bonts (Cees de Bont, Hong Kong Polytechnic University School of Design).

Šogad Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra programmu absolvē 76 jaunie mākslinieki, dizaineri un mākslas zinātnieki. Diplomandi Zinātniskās atestācijas komisijas dalībniekus, kolēģus un interesentus ar savu veikumu iepazīstināja Latvijas Mākslas akadēmijā, kā arī citviet Rīgā (aizstāvēšanas grafiks - klikšķināt šeit).

Kēss de Bonts jau vairāk kā četrpadsmit gadus strādā un vada dizaina izglītības augstskolas – septiņus gadus bijis Delftas Tehniskāks universitātes (Technische Universiteit Delft) Industriālā dizaina fakultātes dekāns, un pašreiz ir HPU Dizaina skolas dekāns. Plašāka informācija pieejama HPU Dizaina skolas mājaslapā (klikšķināt šeit).

LMA studentiem ir iespēja tikties ar Kēsu de Bontu 9. jūnijā plkst. 18.30 „Ērenpreiss” velosalonā, Tērbatas ielā 65 vakara sarunā, kuru vadīs „FOLD” redaktore Evelīna Ozola. Sarunas tēma: „Dizains 21. gadsimtā. Kā radīt skaistas un jēgpilnas lietas.”

Vietu skaita ierobežojuma dēļ aicinām pieteikt savu dalību līdz 8. jūnijam, rakstot uz elina(abols)erenpreiss.com"> vai zvanot pa tālr. + 371 29147500.