Meklēt
Izvēlne

Mākslas akadēmijā viesosies starptautiskā mākslas un kultūras portāla Arterritory.com veidotāji

Ceturtdien, 29. martā, plkst. 13:45 Latvijas Mākslas akadēmijā viesosies starptautiskā mākslas un kultūras portāla Arterritory.com veidotāji, lai iepazīstinātu ar interneta vietni un pārrunātu ar studentiem iespējamos sadarbības veidus. Rīgā dibinātais portāls ir veltīts Baltijas, Krievijas un Skandināvijas mākslas dzīvei, un ir publicēts latviešu, krievu un angļu valodā. Ar portālu iepazīstinās Arterritory.com galvenā redaktore Anna Iltnere un krievu valodas sadaļas redaktors Sergejs Timofejevs, pazīstams arī kā tekstgrupas „Orbīta” dalībnieks.

Par portāla lasītāju var kļūt ikviens, kuru interesē mūsdienu kultūras parādības, kurš vēlas savu dzīvi padarīt aizraujošu un interesantu, jo Arterritory.com veidotāju pārliecība ir, ka māksla ir atvērta pasaule, kurā vieta ir ne tikai profesionāļiem, bet arī mākslas baudītājiem un mīļotājiem.

Arterritory.com var kļūt par jūsu acīm un ausīm, kas ielūkosies mākslinieku darbnīcās, uzklausīs viņu viedokļus un dokumentēs viņu gaitas nozīmīgos mākslas notikumos; par jūsu diskusiju partneri, ar kuru dalīties domās par kādu Rīgā, Helsinkos, Sanktpēterburgā, Viļņā, Tallinā, Kopenhāgenā, Maskavā vai vēl kur citur  notiekošu izstādi, mākslas vai dizaina notikumu; par jūsu kalendāru, kurā kāds jau būs atzīmējis „must see” pasākumus. Māksla šodien nav noslēgta telpa, tā atrodas mijiedarbībā un sasaistē ar pārējām kultūras jomām. Tieši tālab portālā jūs varat gūt informāciju arī par kino, dizainu, modi, arhitektūru un grāmatām.

Arterritory.com ir jau sadarbojušies ar Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratoriju, „Video” sadaļā publicējot labākās studentu īsfilmas, kā arī nesen ir aizsākta sadarbība ar LMA Grafikas apakšnozares studentiem, piedāvājot iespēju skicēt mākslas izstāžu atklāšanas – labākie darbi jau nākamā rītā pēc atklāšanas tiek publicēti portālā. Arterritory.com ir iedvesmas pilni izrunāt iespējamās sadarbības formas ar dažādu LMA nodaļu studentiem. Trīs valodu platforma ir lieliska iespēja darīt par sevi zināmu iespējami plašākai auditorijai. Šīgada rudenī Arterritory.com prezentēs sevi starptautiskam lasītāju lokam mākslas meses „Art Moscow” ietvaros, savukārt šovasar piedalīsies „Art Vilnius” mesē. Portāla veidotāji plāno tikties arī ar Tallinas un Viļņas mākslas akadēmiju studentiem.

Tikšanās norises vieta un laiks:
Mākslas akadēmijas 3. stāva vestibils, no plkst. 13:45 līdz 14:40.

Aicināti gan Mākslas akadēmijas studenti, gan pasniedzēji!

www.arterritory.com