Meklēt
Izvēlne

Mākslas akadēmijas "Stikla kubā" skatāms Gundegas Evelones darbs "Sapnis par Marsu"

No 2012. gada augusta nogales līdz septembra vidum Mākslas akadēmijas „Stikla kubā” – objektā uz Kr. Valdemāra ielas iepretim Akadēmijas ēkai – skatāms Tēlniecības apakšnozares maģistrantūras studentes Gundegas Evelones darbs „Sapnis par Marsu”.

„Es lepojos, ka cilvēks manas dzīves laikā iekaros Marsu. Lidos turp 21 mēnesi, ar sarežģītu manevru palīdzību piezemēsies, spers pirmo, leģendāro soli uz Sarkanās planētas virsmas un tad to iekaros. Un ko tālāk?”, darba koncepciju raksturo Gundega Evelone.

Noslēdzoties jaunākajai ekspozīcijai, Mākslas akadēmijas studentu vidū paredzēts izsludināt jaunu konkursu par mākslas darbu izstādīšanu „Stikla kubā”. Objektā pēdējā gada laikā bijis aplūkojams vairāku studentu veikums, kas izpildīts dažādās tehnikās – Artūra Analta un Rūdolfa Strēļa kopprojekts „Naudas bļodas”, Kristīnes Lasmanes „Enerģētiskā čaula”, Madaras Peisenieces un Elīnas Vītolas kopdarbs „nav manī bērzu”, Jeļenas Kažokas mozaīka „Deja” un Ilonas Ražinskas „Koevolūcija”. Konkursā, kas tiks izsludināts š.g. rudenī, darbu idejas, kā ierasts, pieteikt būs aicināti visu Mākslas akadēmijas nodaļu studenti.