Meklēt
Izvēlne

Mākslas akadēmijas studenti aicināti pieteikties dalībai projektā "Saeimas stāsti"

Latvijas Mākslas akadēmijas studenti aicināti pieteikties LR Saeimas un Latvijas Mākslas akadēmijas kopīgajam projektam „Saeimas stāsti”.

Visu nodaļu un kursu studentiem iespējams pieteikties dalībai projektā un klātienē sekot Saeimas ikdienai – Saeimas sēdēm, svētku pasākumiem, komisiju un Saeimas Prezidija darbam, vērot diplomātiskās tikšanās, apmeklēt dažādas konferences, diskusijas un citus Saeimas pasākumus. Šo pasākumu laikā studenti var skicēt, zīmēt un veidot gatavus mākslas darbus vai skices. Uz vietas tapušās skices iespējams izmantot par pamatu tālāku darbu radīšanā, bez materiālu un mediju ierobežojumiem.

Par iedvesmu darbu tapšanā var kalpot arī pati Saeimas ēka, tās gaiteņi un plašās zāles. Tāpat idejām var izmantot plašo Saeimas video un foto arhīvu.

Katrs mākslinieks radīs savu mazo stāstu, atspoguļojot notikumus, dažādas situācijas un spilgtus parlamenta dzīves mirkļus, kas kopā veidos dažādu autoru veidotu lielo stāstu par Saeimu.

Projekta noslēgumā notiks darbu atlase un tiks veidota izstāde Saeimas telpās. Papildus izstādei plānots izdot izstādes atlases darbu katalogu/brošūru „Saeimas stāsti”.

Pieteikumus sūtiet uz:
Ausma Šmite
ausma.shmite(abols)gmail.com">
Latvijas Mākslas akadēmija
Projekta koordinatore (LMA)
Mob. tel.: +371 29763915