Meklēt
Izvēlne

Mākslas izstāde-akcija "Disidents"

Laikmetīgās mākslas izstāde-akcija "Disidents" atklāšana notiks 2015. gada 30. aprīlī plkst. 19.00 Rīgā, Stūra mājā, Brīvības ielā 61. Izstāde-akcija tiek veidota kā informatīvs manifests, ko izstādes mākslinieku grupa pamato ar mūsu kā Eiropas prezidējošas valsts domas un idejiskās pašizpausmes nozīmīgumu. 

Disidentu grupa, kuru veido mākslas profesori un mākslinieki: SOME1, Kirils Panteļejevs, Oļegs Tillbergs, Toms Jansons, Elīza Jansone, Andris Maračkovskis, Raitis Hrolovičs, Herberts Verpakovskis, Jānis Noviks un Moo, savā pārliecībā ir vienotas personības, kuras vēlas apmeklētājam radīt analītiski/psihoanalītisku disputu par vārda brīvības un globālās situācijas ietekmi uz dažādu subkultūru un mazākuma kopienu socializēšanos sabiedrībā, aktualizējot jautājumus par mūsu kā indivīdu pašnoteikšanās tiesībām un vajadzībām.

Izstādes-akcijas „DISIDENTS” radītie mākslas darbi veidoti individuālajā izpausmes tehnikā, instalācijās un beznosacījuma telpiskā uzstādījumā, realizējot grupas manifestu skatītājam kā daudzdimensionālu un mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem bagātu vidi.


Norises vieta:
VDK ēka jeb Stūra māja
Brīvības iela 61, Rīga