Meklēt
Izvēlne

Māksliniekus aicina iesniegt darbus izstādei-akcijai "Gada NeDarbs 2013"

Jūrmalas Mākslinieku nams aicina māksliniekus iesniegt darbus izstādei-akcijai „Gada NeDarbs”, kas no 2014. gada 21. janvāra vakara norisināsies Mākslinieku namā, Muižas ielā 6, Jūrmalā. Izstādes koncepcijas pamatā ir nosaukumā ietvertā daudznozīmība un postmodernās mākslas ideja par robežlīniju nojaukšanu starp augsto jeb elitāro mākslu un populāro mākslu.

Autori aicināti iesniegt gan pilnīgi parastus nedarbus (palaidnības, ēverģēlības, asprātības un zirgošanos, kas tik atbilstoša šim zirga gadam), gan arī tādus darbus, kas sevī atspoguļo radošu neveiksmi, neizdošanos vai kādu tehnisku kļūdu, kas parasti paliek apslēpta skatītāju acīm.

Autori aicināti iesniegt vienu vai vairākus izstādes koncepcijai un nosaukumam atbilstošus darbus, kuri tapuši līdz 2014. gada 18. janvārim. Pie darba jāpievieno darba apraksts un pamatojums, kāpēc šis darbs ir nedarbs, palaidnība, ēverģēlība, radoša neveiksme, tehniska kļūda vai kas cits, kāpēc tieši šo darbu varētu nosaukt par autora „Gada NeDarbu”.

Autori ir aicināti savus darbus dāvināt skatītājiem, bet arī autora vēlme atstāt darbu sev, protams, tiks respektēta. Ja uz kādu no darbiem būs pieteicies vairāk nekā viens skatītājs, tad darba nākamais īpašnieks tiks izlozēts.

Labākais, lielākais, veiksmīgākais un pieprasītākais „Gada NeDarbs” tiks noteikts skatītāju balsojuma rezultātā un tā autors saņems pārsteiguma balvu no izstādes organizatoriem.

Darbi Mākslinieku namā jāiesniedz līdz 2014. gada 18. janvārim. Izstāde „Gada NeDarbs” un skatītāju pieteikšanās uz izstādes darbiem norisināsies līdz pat 30. janvārim.

Agnese Bule,
Mākslinieku nama vadītāja
E-pasts: agnese.bule(abols)gmail.com">
Mob. tel.: +371 29115996