Meklēt
Izvēlne

Miniprint Finland 2014. Starptautiskā mazo formu grafikas triennāle

Starptautiskā mazo formu grafikas triennāle „Miniprint Finland 2014” aicina māksliniekus pieteikt darbus līdz 2013. gada 15. septembrim.

1992. gadā notika pirmā Lahti Grafikas mākslinieku savienības organizētā „Miniprint Finland” izstāde. Astotā konkursizstāde norisināsies no 2014. gada 28. marta līdz 18. maijam sadarbībā ar Hivinkē Mākslas muzeju. Izstādes žūrijas sastāvā ir Somijas Grafikas mākslinieku savienības pārstāvis, Lahti Grafikas mākslinieku savienības pārstāvis, „Miniprint Finland 2010” Grand Prix ieguvējs un pieaicinātais ārzemju grafikas mākslinieks.

Pieteikšanās atvērta visiem māksliniekiem. Darbus iespējams iesniegt divās kategorijās – kopējā kategorija (tradicionālās grafikas tehnikas, monotipijas un digitālās izdrukas) un kategorija „Ex libris”.

Kopējā kategorija
Tēma – „Bezgalība – ∞”. Tēma saistīta ar neaptveramo un neierobežoto. Bezgalības jēdziens dažādās zinātnēs tiek izprasts atšķirīgi un var tikt interpretēts arī konceptuāli.

Ex libris (grāmatzīme) kategorija
Brīvā tulkojumā no latīņu valodas „ex libris” nozīmē „mana grāmata / grāmata no mana plaukta / nāk no manas bibliotēkas”. Šajā kategorijā tēma nav noteikta, jo tā variē atkarībā no grāmatas īpašnieka interesēm. Vairāk par ex libri: www.exl.fi

Pirmais pieteikšanās posms ir bez maksas. Mākslinieki, kuri tiks izraudzīti 2. kārtai, tiks lūgti iemaksāt 40 €, lai segtu darbu sūtīšanas izmaksas.

Oriģinālu izmērs nedrīkst pārsniegt 20 x 17 x 5 cm. Ja darbs piestiprināts kartona pamatnei, tās izmēram ir jābūt precīzi 35 x 30 cm.

Tuvāka informācija: http://www.lahdentaidegraafikot.fi/miniprint2014/index_eng.htm