Meklēt
Izvēlne

Minskā atklās ceļojošo izstādi "Lielākais koris pasaulē"

2014. gada 17. jūlijā Minskas Mūsdienu mākslas centrā Latvijas vēstnieks Baltkrievijā Mihails Popkovs svinīgā ceremonijā atklās ceļojošo izstādi „Lielākais koris pasaulē”.  Izstāde tiek organizēta Rīgas kā 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētas publicitātes kampaņas ietvaros. Izstādes atklāšanā piedalīsies arī Latvijas Mākslas akadēmijas pārstāvis un viens no izstādes autoriem Kristians Brekte. 

Svinīgajā pasākumā aicināti piedalīties Minskā akreditētie ārvalstu diplomāti, latviešu diasporas pārstāvji, Baltkrievijā strādājošie Latvijas uzņēmēji, Baltkrievijas valsts institūciju pārstāvji, žurnālisti, kultūras un izglītības jomu darbinieki, jauniešu organizāciju dalībnieki, kā arī biedrības „Latvija – Baltkrievija” aktīvisti.

2014. gadā Latvijas vēstniecība Baltkrievijā organizē vairākus publiskās diplomātijas un kultūras pasākumus Minskā, lai informētu iedzīvotājus par Eiropas kultūras galvaspilsētas programmu, kā arī par Latviju kā pievilcīgu tūrisma galamērķi.

Ceļojošā izstāde „Lielākais koris pasaulē” ir Ārlietu ministrijas un Latvijas Mākslas akadēmijas veiksmīgas sadarbības projekts.

Izmantota informācija no Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas mājas lapas (klikšķināt šeit).