Meklēt
Izvēlne

Muzeju naktī Jelgavā norisināsies mākslas projekts "RAF. JELGAVA. MĀKSLA / MĀKSLAS CEHS"

Muzeju nakts ietvaros 2014. gada 17. maijā no plkst. 18.00 līdz 01.00 „NP Jelgavas Biznesa parkā” (Aviācijas ielā 18, Jelgavā) norisināsies mākslas projekts „RAF. JELGAVA. MĀKSLA / MĀKSLAS CEHS”. 

Latvijā cienīti mākslinieki, ar „NP Properties” atbalstu, vienojušies katram Latvijas iedzīvotājam sniegt iespēju ielūkoties mākslas darba radīšanas procesā, gūstot neatkārtojumu klātienes pieredzi.

Katrā no mums mīt radošais spēks, taču tikai daži spēj pārvērst savu radošo spēku un enerģiju – mākslas darbā. Radošumu nav iespējams definēt, sakārtojot to rāmjos un formulās. Radošumam ir tendence „izgaist” brīžos, kad mums tas visvairāk ir vajadzīgs. Taču ikvienā no mums mīt RADOŠUMA GĒNS.

Kā rodas radošums? Kā rodas ideja? Kā top māksla?

Pasākumā piedalīsies:
• Mākslinieki Ilze Avotiņa, Kristīne Luīze Avotiņa, Ieva Bondare, Māris Subačs, Elita Patmalniece, Raitis Junkers pasākuma laikā gleznos un radīs mākslas darbus.
• Video projekciju mākslinieki pasākuma laikā „gleznos” un radīs video projekcijas uz īpaši izgatavotiem ekrāniem.
• Latvijas Mākslas akadēmijas studenti un Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas skolēni pasākuma laikā gleznos un skicēs pasākuma norises vietu un apmeklētājus.
• Būs iespēja apskatīt RAF busiņu izstādi.

Ieeja: bez maksas