Meklēt
Izvēlne

NĀKOTNES ZĪMJU DIZAINA DARBNĪCA, 15. UN 18. OKTOBRĪ LMA

Jaunās mākslas biennāle “Nākotnes māksla / Nākotnes zīmes” (“Art Future / Future Signs”) programmas ietvaros sadarbībā ar LMA vadošo pēcdoktorantūras pētnieci dizainā, asociēto profesori Aiju Freimani tiks īstenota Nākotnes zīmju dizaina darbnīca.

Darbnīcas dalībnieki iepazīsies ar ievadu nākotnes studijās un prognozēšanā, dizaina pētījumu un māksliniecisko pētījumu mijiedarbībā. Ir paredzēts ievads semiotikā, vai precīzāk, vienā specifiskā semiotikas aspektā, kas to saista ar māksliniecisko un vizuālo pētījumu metodēm – diagrammu studijās un izmantošanā, tai skaitā vizuālajos pētījumos attēlojot laiku vai laika interpretācijas modeļus. Darbnīcas mērķis ir pilnveidot nākotnes scenāriju veidošanas un attēlošanas prasmes, praktizēt nākotnes scenāriju veidošanas metodes, kā arī radīt uz datiem un kultūrā balstītus nākotnes iespējamos scenārijus. 

LMA studējošajiem, kuri piedalīsies darbnīcās, sekmīgi nokārtojot beigu pārbaudījumu, tas tiks ieskaitīts attiecīgās programmas C daļā.

Visveiksmīgākie risinājumi iekļausies Jaunās mākslas biennālē Nākotnes māksla/ Nākotnes zīmes norisēs.
Darbnīcas mērķauditorija maģistra programmas 1.kursa dizaina studējošie + visi, kuri vēlas piedalīties.

Pieteikšanās darbnīcai līdz
13. oktobrim, rakstot uz e-pastu


Nākotnes dizains / Nākotnes zīmes
Nākotnes zīmju dizaina darbnīca
2019.gada  15. un 18. oktobrī 9.30 – 14.00 LMA aulā
 

Latvijas Mākslas akadēmijas Jaunās mākslas biennāle “Nākotnes māksla / Nākotnes zīmes” (“Art Future / Future Signs”) tiek īstenota ar Kultūras ministrijas atbalstu.

Lai aptvertu un atzīmētu galvenos ar Latvijas valsts izveidi un nostiprināšanos saistītos notikumus, Latvijas valsts simtgades svinības norisinās no 2017. gada līdz 2021. gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. Latvijas Mākslas akadēmijas Jaunās mākslas biennāle “Nākotnes māksla / Nākotnes zīmes” (“Art Future / Future Signs”) ir Latvijas valsts simtgades svinību norise.