Meklēt
Izvēlne

No 21. līdz 23. decembrim norisināsies biļešu iepriekšpārdošana uz Latvijas Mākslas akadēmijas simtgades karnevālu

2019. gada 1. februārī no plkst. 20.00 līdz rīta gaismai Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) norisināsies 81. karnevāls. Par godu Latvijas Mākslas akadēmijas 100gadei tam dots viens no pirmajiem zināmajiem karnevāla nosaukumiem – “Sumpurņa pils”. 

Šogad karnevāls kļūs vēl plašāks – atkal vēsturiski atverot pasākumam akadēmijas sirdi – Lielo aulu, kā arī jauno korpusu. Jaunie mākslinieki sākuši zīmēt skices, lai piedalītos mākslas objektu konkursā. Karnevāls apvienos sevī dažādas mākslas jomas – mūziku, deju, videomākslu, instalācijas, glezniecību un performances mākslu. Neaizmirstams un leģendārs vienas nakts mākslas/mūzikas festivāls. 

Kopumā darbosies desmit pieturvietas, kas piedāvās plašu muzikālo piedāvājumu un kino. Uz skatuvēm varēsim dzirdēt grupas “Oranžās brīvdienas”, “Martas asinis”, kā arī hiphopa pārstāvi ansi. Pilna pasākuma programma vēl tiks izsludināta. 
Pirmās biļetes būs iespējams iepriekšiegādāties trīs dienas decembrī –21. decembrī (no 16.00 līdz 20.00) un 22.,23. decembrī (no 11.00 līdz 20.00) Latvijas Mākslas akadēmijas 2. stāva vestibilā. Tā ir lieliska iespēja gan aplūkot LMA studentu darbu izstādi/gadatirgu “JARMARKA”, gan arī turpat iegādāties biļetes uz karnevālu. 
Biļešu cenas:
•    LMA studentiem - 10.00 EUR
•    Kultūras darbiniekiem, studentiem, LMA absolventiem, LMA studentu draugiem – 20.00 EUR
•    Citiem interesentiem – 30.00 EUR
Biļešu tirdzniecība atsāksies janvārī un tiks iepriekš izziņota. Biļešu skaits ierobežots. 
Ieeja karnevālā ir no 18 gadu vecuma - pie ieejas tiks pārbaudīti personu apliecinošie dokumenti. Katrs akadēmijas students vai absolvents, uzrādot studenta apliecību vai diplomu, var iegādāties vairākas biļetes sev un saviem draugiem.

Karnevāla norises laiks: 2019. gada 1. februāris no plkst. 20.00 līdz 05.00

Karnevāla norises vieta: Latvijas Mākslas akadēmija, Kalpaka bulvārī 13, Rīgā.

Ilustrācijas autore: Rasa Pavilona

Karnevālu šogad organizē: Kristīne Kutepova, Haralds Gerts, Iveta Feldmane, Toms Katkevičs un Laura Veļa.

Aicinām sekot līdzi karnevāla jaunumiem:
karnevals.lma.lv
facebook.com/karnevals
instagram.com/lmakarnevals/
pinterest.com/lmakarnevals/
vimeo.com/karnevals
twitter.com/karnevāls

Papildu informācija: