Meklēt
Izvēlne

No 8. - 11. aprīlim LMA viesosies komiksu un ilustrācijas mākslinieks Hosē Kuintanars Injesta

No 8. - 11. aprīlim Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) viesosies komiksu un ilustrācijas pasaulē pazīstamais mākslinieks - Hosē Kuintanars Injesta. 
Hosē Kuintanars Injesta ir arhitekts, rada stāstus, zīmē grafiskās noveles un komiksus un veido mākslas grāmatas. Viņa darbi publicēti tādos izdevumos kā - The New York Times, Esquire, Conociendo a Jari, Grundfunken, Fartlek and Culto Charles, Fantagraphics, Vice, kuš!Komikss, Editions Misma u.c. Mākslinieks piedalījies izstādēs galerijās Ņujorkā, Parīzē, Londonā, Rotterdamā, Madridē, Porto un Berlīnē. Kopā ar ķīniešu mākslinieci un arhitekti Ruohong Wu, izveidojis neatkarīgo izdevniecību RUJA PRESS un pasniedz ilustrāciju Villema de Kūninga akadēmijā, Nīderlandē. Šobrīd mākslinieks paplašina savas zināšanas doktorantūras studijās Madrides tehniskajā universitātē (Universidad Politecnica Madrid).  Viņa pētījuma objekts ir  kopīga un atšķirīgā meklējums starp divām nozarēm, kas saistītas ar mākslinieka radošo darbību -  arhitektūru un grāmatniecību.

8. aprīlī visu LMA nodaļu studenti laipni aicināti piedalīties sarunā ar mākslinieku. Norises laiks un vieta: pl. 14.40; korpusā K2 (ieeja no pagalma)

Vizīti organizē Latvijas Mākslas akadēmija sadarbībā ar Eiropas Savienības programmu Erasmus+.