Meklēt
Izvēlne

NOTIKS TIEŠSAISTES SEMINĀRS PAR FINANSĒŠANAS UN ATTĪSTĪBAS IESPĒJĀM JAUNUZŅĒMUMIEM

Rīgas Ekonomikas augstskolas ESI studentu inovāciju programma ielūdz jūs piedalīties tiešsaistes seminārā 3. augustā pl. 16.00. Semināra tēma ir par finansējuma un zināšanu ieguves iespējām jaunuzņēmumiem, un to vadīs “Civitta Latvija” projektu vadītāja Solveiga Sama.

“Civitta Latvija” ir vadošais konsultāciju uzņēmums Austrumeiropā un Skandināvijā, aptverot 18 dažādas valstis un nodarbinot 380 darbiniekus. “Civitta” sniedz vadības konsultāciju un datu analīzes pakalpojumus uzņēmumiem, jaunuzņēmumiem, maziem un vidējiem uzņēmumiem, valsts iestādēm un NVO.

"Mēs esam ļoti priecīgi sadarboties ar ESI studentu inovāciju programmu, jo “Civitta” mērķis ir palīdzēt gan pieredzējušiem, gan arī jauniem uzņēmumiem iegūt jaunas prasmes, zināšanas un finansējumu, kas palīdzētu attīstīt viņu biznesa idejas. Tieši tāpēc “Civitta Latvija” piedāvā jaunuzņēmumiem arī doties biznesa apmaiņā ar “Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” programmu, kā arī piedāvā mentorēšanu ESI programmas studentu inkubatora absolventiem. " stāsta Solveiga Sama, “Civitta Latvija” projektu vadītāja.

Seminārs būs veltīts finansējuma un attīstības iespējām, kuras var izmantot nesen dibināti jaunuzņēmumi. Tiks apskatīti Latvijā pieejamie struktūrfondi, Eiropas inovāciju shēma EIT, “Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” programma, “RIMI Open” inovāciju platforma un SEB iespējas jaunajiem uzņēmējiem.

Zanda Šadre, “RIMI Baltija” Korporatīvās atbildības un komunikācijas direktore, atklāj, ka RIMI Baltija ir atvērti sadarbībai ar jaunuzņēmumiem, jo tas sniedz ieguvumus abām pusēm. “Domājot par agrīnas fāzes jaunuzņēmumiem, tiem ir nepieciešama izaugsme, un mums ir klientu bāze, kurai mēs varam iedot piekļuvi, lai notestētu jaunus produktus, kā arī varam palīdzēt ar atpazīstamību, mentorēšanu un, protams, finansēšanu”. Tikmēr jaunuzņēmumi izaicina industriju, lai atrisinātu problēmas ar ilgtspēju un pārtikas atkritumiem, tāpēc no sadarbības iegūst visi. Seminārā tiks apskatīta “RIMI Open” inovāciju platforma un tās sniegtās iespējas.

Kārlis Karolis, Baltijas inovāciju vadītājs “SEB Latvija” uzsver, ka “SEB bankā vienmēr priecājamies, ja varam uzņēmējiem palīdzēt realizēt viņu ambīcijas un ieceres, esot par stabilu un uzticamu partneri jau no uzņēmuma dibināšanas brīža. Lai veicinātu uzņēmējdarbības vides attīstību, SEB banka īsteno vairākas iniciatīvas, kas palīdz pilnveidot biznesā noderīgas zināšanas un prasmes, piemēram, Izaugsmes programma uzņēmumiem, kuri vēlas straujāk augt un būt soli priekšā saviem konkurentiem. Tāpat tiek īstenotas arī grantu programmas (ie)dvesma un “Augšup”, kurās jaunie uzņēmēji var saņemt finansiālu atbalstu savas idejas īstenošanai un biznesa uzsākšanai. Arī SEB bankas Inovāciju centrs ir vieta, kur uzņēmēji var saņemt atbalstu, mācīties, sadarboties un sasniegt savus mērķus.” Vairāk par SEB bankas sniegtajām iespējām uzņēmumiem varēs uzzināt prezentācijā.

Seminārs notiks angļu valodā. Lūdzu, reģistrējieties pasākumam šeit.


ESI programmu līdzfinansē “Rimi Baltic”, “SEB banka” un Eiropas Reģionālais fonds. Projekta numurs: 1.1.1. 3./21/A/008.a. ESI programmu organizē Rīgas Ekonomikas Augstskola, Rīgas Juridiskā Augstskola, Latvijas Mākslas akadēmija, Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija un citi industrijas partneri.