Meklēt
Izvēlne

Ogrē notiks Latvijas Mākslas akadēmijas studentu un Ogres Mākslas skolas audzēkņu kopdarbu izstāde ‘’Sapnis’’

No 6. līdz 18. novembrim Ogres Mākslas skolas izstāžu zālē būs aplūkojama Latvijas Mākslas akadēmijas studentu un Ogres Mākslas skolas audzēkņu kopdarbu izstāde ‘’Sapnis’’. No 9. līdz 15. oktobrim RADI radošās darbības nedēļas ietvaros Latvijas Mākslas akadēmijas Keramikas apakšnozares maģistrantūras studenti sadarbībā ar Ogres Mākslas skolas pedagogiem un audzēkņiem attīstīja kopīgu konceptu, kas veltīts Latvijas 99. gadadienai. Griba kopā strādāt, radīt un rādīt. Darbu veidošanas process noritēja kā nozīmīga, savstarpēja pieredzes un ideju apmaiņa dažādu paaudžu mākslinieku starpā.

Studenti devās uz Ogri, kur mākslas skolas audzēkņus iepazīstināja ar jaunām tehnikām. Skolēni jauno mākslinieku vadībā apguva sietspiedes pamatus, svilpavnieku veidošanu un ģipša spiedogu izgatavošanu, veidodami nākotnes Latvijai veltītus sapņu tēlus. Savukārt Mākslas akadēmijas studenti sapņus apspēlējuši eksperimentālos papīra porcelāna darbos un ilustrācijās.

Radošo darbnīcu veikums būs vērojams izstādē, kas veidota kā kopīgs sapnis - domu un tēlu kopums, kas radies, apcerot Latviju nākotnē.

Izstādē piedalās: Rūdis Pētersons, Emīlija Lielā, Annija Vītoliņa, Sabīne Vekmane, Elza Timermane, Linda Lietuviete, Petronela Maria Rosa un Ogres mākslas skolas audzēkņi.
Video projekcijas: Pēteris Narubins

Visi interesenti laipni gaidīti uz izstādes atklāšanu 6. novembrī plkst. 17:00
Informāciju sagatavoja: Linda Lietuviete