Meklēt
Izvēlne

NOSKAIDROTI LMA MODES SKATES 2022 DALĪBNIEKI

LMA pasniedzēju komisija izvērtējusi 38 Modes dizaina apakšnozares bakalaura un maģistra programmas studentu darbus un ir nolēmusi, ka modes skatē tiks iekļautas 21 studentu kolekcijas:

  • Nils Alencevičs, Annija Bērziņa, Marija Jurkovska, Krišjānis Pērkons, Paula Vēvere (BA 1. k.)
  • Džeina Lubāne, Dārta Sprukule, Artūrs Skurstenis (BA 2.k)
  • Loreta Asermane, Milēna Emīlija Seržante, Madara Indriksone, Zuzana Vrabelova /erasmus (BA 3. k.)
  • Sigrija Mintika, Laura Luīze Valtere, Elza Kolomenska, Anna Jurjāne, Milana Felicija Semjonova (BA 4. k.)
  • Vitālijs Kondraščuks, Zaiga Brutāne (MA 1. k.)
  • Elīna Grīnberga, Jūlija Volkinšteine (MA 2. k.)

"Ik gadu LMA studenti modes skatē prezentē jaunākās tērpu kolekcijas. Šī gada studentu darbos jūtam īpaši personīgu attieksmi, kas atklājas gan piedzīvotos stāstos, sevis portretiskā atklāšanā un fundamentālu dzīves vērtību apcerē. Jauno dizaineru darbos mēs varam iegrimt laika retrospekcijā, saņemot nostaļģijas, mīlestības un brīvdomīguma devu. Tā ir iespēja ieskatīties modes pasaules nākotnē, kas sola mums ne tikai saistošu un stāstošu pieeju modes dizainam, bet arī spēju ieraudzīt un uzburt labākas un taisnīgākas pasaules ainu", saka Modes dizaina apakšnozares vadītāja Agnese Narņicka.

Šogad modes skate norisināsies 9. jūnijā atjaunotajā vēsturiskajā Āgenskalna tirgū.

LMA Modes dizaina katedra izsaka pateicību atbalstītājiem: Valts Kultūrkapitāla fonds, Āgenskalna tirgus, KIA, T/c Spice, MADARA Organic Skincare, ELEVEN Australia, Rīgas Zvaigznājs, Polhem, SWH, Pastaiga, Wolt, Arctic Paper, Profesionālā stilistu skola, Unastyle.

Foto: Andra Marta Babre