Meklēt
Izvēlne

"Pestivals" aicina dizainerus sadarboties

2013. gada 12.-13. jūlijā Rīgā notiks ikgadējais populārās mūzikas un kultūras festivāls „Pestivals”, kas pulcē aktuālus un ietekmīgus māksliniekus no visas pasaules un Latvijas un aicina Latvijas dizainerus uz sadarbību.

Pirmais festivāls „Pestivals” 2012. gada jūlijā pulcēja ap 10 000 cilvēku pie 3 skatuvēm, aktīvajā laukumā, interešu un atrakciju vietās. Festivālā uzstājās ap 150 mākslinieki no ASV, Lielbritānijas, Japānas, Tobago, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas, kā, piemēram, ASV Hip-Hop mākslinieks B.o.B – Billboard un citu pasaules topu līderis.

2012. gadā festivāla galvenie informatīvie partneri bija LNT, Inbox.lv, draugiem.lv, 1188, TVNET, European Hit Radio, Krievijas Hiti, Capital FM, OE TV, ar reklāmām un informatīvi atbalstīja arī One.lv, Diena, Čili pica, Narvesen, Multikino, E-darbs.lv, TV24, Riga24.lv, Zo.lv, Ziemellatvija.lv, Jūrmalas Mediju grupa, Receptes.lv, Prakse.lv, E-klase.lv, E-padomi.lv, I-rezekne.lv, Spoki.lv, Rietumu radio, Latgales radio, Kurzemes radio un daudzi citi. Festivāla atbalstītāji un partneri bija SMScredit.lv, Elvi, ASV vēstniecība, Izzi, DāvanaTev.lv, Fanu reiss, Cēsu alus, Red Bull. Festivāls nominēts Eiropas Festivālu balvai 2 kategorijās.

2013. gada festivālā sagaidām 30 000 cilvēku. Apmeklētāji izbaudīs plašāku 2 dienu programmu, 6 deju un modes skatuves un teltis, aktivitāšu vietas, labiekārtotu VIP un atpūtas zonu, kā arī unikālu pilsētiņu pagaidu dzīvošanai/nakšņošanai. 2013. gadā festivālā uzstāsies vieni no ietekmīgākajiem māksliniekiem pasaulē un Latvijā.

Festivāla kampaņa sāksies 2012. gada novembrī, kad tiks izziņoti nākamā gada datumi, sāksies pirmo biļešu iepriekšpārdošana. Sākot ar decembri Rīgā notiks festivāla sesijas – populāru un aktuālu starptautisku + latviešu mākslinieku koncerti un šovi, kas notiks līdz pat nākamā gada vasarai. Vieta – Arēna Rīga, Palladium Rīga.

2012. gads festivālam bija īpašs ar to, ka tas notika pirmoreiz. 2013. gadā tas kļūs vēl īpašāks arī ņemot vērā unikālo interjeru – to iekārtosim kā ērtu, ekskluzīvu un tajā pašā laikā mājīgu atpūtas vietu. Zonējums paredzēs vietu mierīgai atpūtai, aktīvai ballītei, ekskluzīvai pasēdēšanai vai noguruma mazināšanai nometoties kur aktivitāšu epicentrā.

Aicinām dizainerus piedalīties festivālā ar savu pienesumu – unikālas mēbeles, gaismekļi, vides objekti u.c., kas var tikt izvietoti funkcionāli teritorijas labiekārtošanai vai izstādīti apskatei, kā arī ar objektiem, kas var tikt izmantoti kā balvas aktivitāšu vietās vai citur.

Darbu autori tiks izcelti – informācijā mājas lapā, sociālajos tīklos, speciālos apskatos modes un stila raidījumos un medijos, kā arī festivālā norādes par darbu autoriem. Atbilstošie darbi var tikt iesaistīti arī festivāla koncertsesijā, piemēram, Selah Sue koncerts Pallladium Rīga decembra vidū un citi, līdz pat festivālam 2013. gadā.

Katrs darbs ir unikāls, tādēļ, lai nonāktu pie labākās sadarbības – sazinieties ar Lieni – liene(abols)pestivals.lv">, pastāstot par savu darbu, tā pielietojamību festivālā, 2144144.

Vēlamā informācija:
Autora vārds uzvārds vai pārstāvošā organizācija
Tel.nr. un e-pasts
Darba nosaukums, attēls(-i), saite uz informāciju par to
Apjoms – skaits, aptuveni izmēri
Iespējamā pielietojamība – izstādīts apskatei, izmēģināšanai, funkcionāls pastāvīgai lietošanai festivālā
Īpašības – piem., mitrumizturīgs, smags, trausls u.tml., tehniskās prasības, kā – strāvas pieslēguma jauda.
Transports – vai būs nepieciešams, vai iespējams pašiem atgādāt un paņemt