Meklēt
Izvēlne

Pētniecisko projektu konkurss "Vide inovācijām Latvijā"

Lai mudinātu studentus izzināt inovācijas jēdzienu un inovāciju nozīmi un atklātu viņu redzējumu uz inovācijas jomā aktuālām problēmām, notikumiem un iespējām, kā arī apkopotu idejas un risinājumus inovāciju vides uzlabošanai, Latvijas studenti aicināti piedalīties pētniecisko projektu konkursā „Vide inovācijām Latvijā” un pretendēt uz 500 Ls vērtām balvām.

Konkursā komandām ir jāsagatavo publikācija par kādu inovācijas jomā aktuālu tematu pēc savas izvēles. Publikācijas temats var būt saistīts, piemēram, ar statistikas analīzi par tendencēm inovatīvas uzņēmējdarbības jomā Latvijā, socioloģisku pētījumu, piemēram, par Latvijas sabiedrības gatavību īstenot inovatīvu uzņēmējdarbību, likumdošanas analīzi, kāda konkrēta inovatīva produkta vai pakalpojuma ieviešanas procesa izpēti, konkrēta uzņēmuma analīzi utt.

Konkursa uzvarētāju darbs tiks publicēts laikrakstā „Dienas Bizness”, tā aktualizējot studentu pētīto tematu plašākā sabiedrībā un, iespējams, rosinot jaunas iniciatīvas inovāciju jomā.

Pagarināts konkursa termiņš! Darbi konkursam „Vide inovācijām Latvijā” iesniedzami līdz 2013. gada 21. oktobra plkst. 24.00.

Visi konkursa dalībnieki tiks aicināti arī uz divu dienu pasākumu „Inovācijas dienas studentiem”, kurā pieredzējuši inovatīvu biznesa projektu īstenotāji un eksperti sniegs ieskatu par inovācijas jēdzienu un nozīmi uzņēmējdarbībā. Savukārt diskusijās un meistarklasēs ikvienam būs iespēja pārliecināties, ka inovācija ir radošs process un uzdrīkstēšanās īstenot savas idejas. Praktisku apliecinājumu tam jaunieši varēs gūt, viesojoties konkrētos uzņēmumos, kuros īstenots kāds inovatīvs projekts. Pasākums notiks 31. oktobrī un 1. novembrī atpūtas kompleksā „Ratnieki”, Līgatnes novadā. Dalība pasākumā – bezmaksas.

Projektu īsteno Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Konkurss tiek organizēts „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas” ietvaros.