Meklēt
Izvēlne

Piesakies par Erasmus „badiju”!

Līdz 2014. gada 26. augustam Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) studenti tiek aicināti pieteikties kļūt par badiju kādam no jaunajiem ārvalstu studentiem, kas LMA pavadīs rudens semestri. 

Badijs ir ārvalstu studenta palīgs un padomdevējs Latvijā, kas, galvenokārt, palīdz iejusties akadēmijas vidē, nedaudz arī orientēties pilsētā un dažādās sadzīves situācijās.

Šajā semestrī Latvijas Mākslas akadēmijā plāno mācīties 29 ārvalstu studenti no Spānijas, Vācijas, Itālijas, Dānijas, Austrijas, Horvātijas, Portugāles, Turcijas, Polijas, Čehijas, Slovēnijas, Igaunijas, Francijas, Lielbritānijas un Lietuvas, kuriem ļoti noderētu palīdzība un atbalsts, īpaši studiju sākumposmā.

Sūti pieteikumu (līdz 26. augustam!) LMA Ārlietu un izstāžu daļas koordinatorei Intai Rubulei uz e-pastu: inta.rubule(abols)lma.lv">. Norādi savu kontaktinformāciju - telefona numuru, e-pastu, apakšprogrammu un kursu. Pēc pieteikuma saņemšanas ar Tevi sazināsimies personīgi.

Tava līdzdarbošanās un iesaistīšanās ļautu praktizēt un uzlabot Tavas valodas prasmes, Tu iegūtu jaunus kontaktus vai pat labus draugus ārvalstīs, kā arī lielisku starpkultūru pieredzi.