Meklēt
Izvēlne

Rēzeknē norisināsies konference "Māksla un mūzika kultūras diskursā"

2013. gada septembrī nu jau otro gadu pēc kārtas Rēzeknes Augstskola organizē starptautisko zinātniski praktisko konferenci „Māksla un mūzika kultūras diskursā”, kas ir plašs zinātnisks un izglītojoši praktisks pasākums ar tālākizglītības ievirzi dažādu līmeņu mākslas un mūzikas nozaru Latvijas, bet visupirms Latgales novada izglītības iestāžu pedagogiem. 

2012. gada konferences pasākumos piedalījās vairāk kā 70 dalībnieki – ne tikai zinātnieki un pētnieki, bet gan arī Latgales novada mākslas, mūzikas skolu un pirmsskolas iestāžu izglītojošie darbinieki, kuri par dalību izglītojošajos pasākumos saņēma Rēzeknes Augstskolas Mūžizglītības apliecības. Arī šogad dalībai konferencē ir pieteikušies ne tikai dalībnieki no Latvijas, bet arī no Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Grieķijas.

Konferences rīkotāji laipni aicina 2013. gada 19. un 20. septembrī piedalīties konferencē, gūt jaunas zināšanas un pilnveidot profesionālās prasmes, piedaloties meistardarbnīcās. Par dalību konferences meistardarbnīcās lūdzam informēt elektroniski līdz 16. septembrim. Meistardarbnīcu anotācijas ir atrodamas konferences programmā.

Par dalību meistardarbnīcās tiks izsniegtas Rēzeknes Augstskolas Mūžizglītības centra apliecības. Konferences apmeklējums ir bez maksas, dalības maksa meistardarbnīcās - 5 LVL.