Meklēt
Izvēlne

Rīgas Fotomēnesis izsludina pieteikšanos portfolio skatei

Festivāls „Rīgas Fotomēnesis 2016” aicina fotogrāfus pieteikties portfolio skatei. Tā ir iespēja topošiem un profesionāliem fotogrāfiem parādīt savus darbus īpaši atlasītai fotogrāfijas profesionāļu grupai – kuratoriem, foto festivālu organizatoriem, žurnālu redaktoriem un fotogrāfiem. Portfolio skate ir arī vieta, kur dibināt kontaktus ar nozares profesionāļiem. Portfolio skate notiks 13. maijā Nordic Club House, Vecrīgā. Pieteikumus skatei pieņem, kamēr vietas ir aizpildītas. 

Dalība portfolio skatē garantē vismaz piecus individuālus skates seansus ar kādu no ekspertiem. Šogad savu vērtējumu sniegs Kima Knopersa, Amsterdamas fotogrāfijas muzeja Foam kuratore; Salvatore Vītale, žurnāla YET galvenais redaktors; Nestana Nijaradze, Tbilisi Fotofestivāla radošā direktore; Tims Klārks, žurnāla 1000 Words izdevējs un redaktors; Andrejs Lenkevičs, fotogrāfs un Minskas Fotogrāfijas mēneša direktors; Zane Onckule, kim? laikmetīgās mākslas centra programmas vadītāja; Mindaugs Kavaļausks, Kauņas Fotofestivāla direktors; Vincents Marsilesī, žurnāla The Eyes redaktors un izdevējs; Laura Totsa, Tallinas Fotomēneša radošā direktore; Anastasia Fedorova, žurnāla Calvert Journal korespondente un redaktore; Kšistofs Kandrovics, Hamburgas Fototriennāles radošais direktors un Lodzas Fotofestivāla direktors, un Alnis Stakle, fotogrāfs, pedagogs un festivāla „Rīgas Fotomēnesis 2016” līdzkurators.

Plašāka informācija par portfolio skati un pieteikšanās – festivāla „Rīgas Fotomēnesis” mājaslapā rigasfotomenesis.lv.

„Rīgas Fotomēnesis” ir starptautisks fotogrāfijas festivāls, kas iepazīstina ar aktuālo Ziemeļ- un Austrumeiropas fotogrāfijā. Otrais „Rīgas Fotomēnesis” notiks 2016. gada maijā un jūnijā, piedāvājot 8 izstādes un vairāk nekā 20 notikumus ar vienojošo tēmu „Teritorijas, robežas, savienojumi”.

Rīgas Fotomēnesi rīko biedrība „Rīgas Fotomēnesis”, ISSP un žurnāls FK, sadarbībā ar Latvijas Fotogrāfijas muzeju, LKA Rīgas Kino muzeju, Latvijas Nacionālo bibliotēku, Laikmetīgās mākslas centru un citiem partneriem. Festivālu atbalsta ABLV Charitable Foundation, Rīgas Dome, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Nordic Club House, Francijas institūts, ASV vēstniecība, Antalis un Sony.