Meklēt
Izvēlne

Saeima „Staro Rīga” festivālā aicina ierakstīt savu vārdu valsts karogā

Latvijas valsts dzimšanas dienā, 18. novembrī, festivāla „Staro Rīga” ietvaros nāc un dāvā savu gaismu Latvijai, īpašā mākslas performancē pie Saeimas nama ierakstot savu vārdu valsts karogā.

Mēs katrs sevī nesam gaismu – ar saviem darbiem, vārdiem un domām. Aicinām ikvienu 18.novembra svētku vakarā atnākt pie Saeimas nama un ierakstīt savu vārdu mūsu valsts karogā. Ieskandināsim valsts simtgades svinības – Latvijas dzimšanas dienu – visi kopā!

Vienlaikus uz Saeimas nama fasādes katru 17. līdz 20.novembra vakaru no pulksten 17.00 līdz 23.00 būs iespēja vērot projekciju „Gaismas cilvēks”, kas ar vizualizācijas un skaņas palīdzību aicinās doties līdzi gaismas ceļojumā.

Objekts tapis, Saeimai sadarbojoties ar Latvijas Mākslas akadēmiju un Latvijas Valsts simtgades Jauniešu rīcības komiteju projekta #EsEsmuLatvija ietvaros. Objekts „Gaismas cilvēks” realizēts ar Latvijas Mākslas akadēmijas studentu Mareka Kolāta un Kristīnes Kutepovas, kā arī uzņēmuma SIA „PXB” gādību.

Gaismas festivāls „Staro Rīga” šogad notiek no 17. līdz 20.novembrim. Latvijas parlaments šajā festivālā piedalās jau sesto gadu pēc kārtas.

Festivāls „Staro Rīga” notiek jau devīto reizi, un tā tēma šogad ir „Gaisma ausa”. Festivālā būs skatāmas trīs gaismu instalāciju programmas, no kurām Saeimas objekts „Gaismas cilvēks” būs pārstāvēts līdzdalības un partneru programmā „Rīgas karnevāls”.


Papildu informācija: http://www.staroriga.lv/013/lv/16-gaismas-cilveks/