Meklēt
Izvēlne

Seminārs/ diskusija par Tallinas arhitektūras biennāli

Interesenti aicināti 2015. gada 10. novembrī pulksten 15.00 Latvijas arhitektu savienības telpās uz semināru/diskusiju par Tallinas arhitektūras biennāli.

Diskusijā piedalīsies:

Kristīne Budže ar 3 top tēmām: Kas ir Tallinas arhitektūras biennāle? Kas ir Tallinas arhitektūras biennāle 2015? Kāpēc par jaunākajām tehnoloģijām runāt ir bīstami?

Oskars Redbergs uzstāsies ar nelielu prezentāciju par ceļojošo arhitektūras izstādi "9 Rīgas stāvokļi. Pilsētas atjaunošana un transformācijas - Rīgas pilsētvide un arhitektūra", kā arī sniegs pārskatu par izstādes koncepciju, saturu un mērķiem. Pastāstīs par organizētajiem, izstādi pavadošajiem satelītpasākumiem - konferenci Architecture as a dialog. New approaches towards transformation of architectural heritage between Riga and Tallinn un mūsdienu audiovizuālās mākslas instalāciju, kuru Rīgas izstādei Tallinas biennālei ietvaros izveidoja Berlīnes mākslinieks Geo Reizingers.

Gunita Kuļikovska: Latvijas ekspozīcija World Without Architect?
Atvērta saruna ar ekspozīcijas autoriem un kuratori, par World Without Architect? ekspozīcijas konceptu un to, kā radās iniciatīva un ekspozīcijas ideja.

Starpdisciplinārā autoru komanda sastāv no arhitektūras un tehnoloģijas jomas jaunajiem profesionāļiem. Autori dalīsies pieredzē par sadarbību astoņu mēnešu garumā - ko jaunu ieguva kā arhitektūras, tā arī tehnoloģiju pārstāvji.

Sarunas dalībnieki tiks iepazīstināti ar virtuālās realitātes programmatūru pielietošanu arhitektūras praksē, tās nākotnes iespējām un projekta turpmākajiem plāniem, kā arī būs iespēja piedalīties ekspozīcijas demonstrējumā.

Pasākumu organizē Rīgas Pilsētas Arhitekta Birojs