Meklēt
Izvēlne

Showroom aicina uz modes performanci

18. jūnijā plkst. 19:00 t/c „Domina" nesen atklātajā Latvijas jauno modes mākslinieku showroom veikaliņā (blakus veikalam „Danija") notiks modes skate jeb modes performance.

„Esam iecerējuši radīt ko neparastu un atšķirīgu - modes skati ar patiesu pievienoto vērtību. Mūsu pasākums būs īpašs gan ar modes dizaineru piedalīšanos, gan ar avangardisko tērpu pasniegšanas stilu, kas būs modes skate apvienojumā ar teatrālu uzvedumu, iesaistot arī pasākuma apmeklētājus. Galvenais, lai defilē ir brīvs, skatītāji var modeles brīvi apskatīt un pat aptaustīt, gūstot pilnīgāku priekšstatu par sev iepatikušos apģērbu," stāsta Elīza Ceske, modes dizainere, showroom organizatore.
Showroom veikaliņš notiek modes skates projekta „Paviljons" ietvaros, kura norisinājās pagājušajā piektdienā 12.06.09 Matīsa tirgus bijušajā gaļas paviljonā. Projekta iniciātores un koncepta autores ir 3 LMA modes mākslas apakšnozares studentes-Mila Ludmila Kruglika,Vita Radziņa un Indra Miklāva-„IVM", showroom autore ir Mila Ludmila Kruglika, organizātores Agnese Narņicka un Elīza Ceske
Modes performancē piedalīsies tādi jau atzinību guvuši dizaineri kā Indra Miklāva, Artis Štamgūts, Mila-Ludmila Kruglika ,Vita Radziņa, Agnese Narņicka, Dace Krieviņa Bahmane, Elīza Ceske ,Dana Ivanova, Inga Tauriņa, Marta Toča, Inga Šulce, Ieva Janelsiņa, Liene Subatiņa u.c. talantīgi mākslinieki, kuru darinātie tērpi tiks demonstrēti pasākuma laikā.

„Modes un mākslas industrijas ir vienas no tām, kas šā brīža situācijā spēj radīt produktus ar augstu pievienoto vērtību, un tāpēc ir būtiski radīt to attīstību stimulējošu vidi, ko mēs arī cenšamies panākt, sadarbojoties ar jaunajiem Latvijas modes māksliniekiem un nodrošinot tiem vietu savu darbu eksponēšanai," uzsver Baiba Gercāne, t/c „Domina" sabiedrisko attiecību vadītāja.

Vēl tikai četras dienas showroom veikalā būs apskatāmas dažādas jauno modes mākslinieku veidotas kolekcijas - no ikdienā valkājamās modes līdz pat avangarda stila paraugiem un spilgti konceptuāliem tērpiem.

Showroom telpā eksponētas arī jauno talantīgo gleznotāju Neonilas Medvedevas, Zanes Balodes, Kristīnes Avotiņas un grafiķa Svena Kuzmina gleznas un Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļas absolventu video un animācijas darbi. Apmeklētājiem orientēties mākslas un modes pasaulē palīdz mūziķi no ekscentriskās grupas "Triānas parks" - dziedātāja Agnese Rakovska un bundzinieks Edgars Viļums, kas šoreiz ir iejutušies pārdevēju lomā.

Tirdzniecības centra „Domina" īpašnieks ir vācu uzņēmums „KanAm Grund Kapitalanlagegesellschaft". Centra pirmā kārta tika atklāta 2003. gadā. Pašlaik „Domina" ir lielākais šāda veida centrs Latvijā, tā kopējā platība ir 110 000 m2. Tirdzniecības centrs „Domina" ir viena no vadošajām Rīgas modes preču tirdzniecības vietām, tajā darbojas gan Baltijas tirgū jau pazīstami mazumtirgotāji, gan tādi, kas Latvijā ienākuši un darbu uzsākuši tieši „Domina".

Papildu informācija:
Baiba Gercāne
t/c „Domina" sabiedrisko attiecību vadītāja
tālr.: 29447179