Meklēt
Izvēlne

VISI LMA STUDENTI AICINĀTI PIETEIKTIES SWEDBANK ISIC KARTEI

Būt jaunam ir forši. Izmanto priekšrocības un sasniedz vairāk kopā ar Swedbank ISIC karti!

Divu veidu ISIC – izvēlies sev piemērotāko:

Swedbank ISIC

Swedbank ISIC apvieno starptautisko ISIC karti un Swedbank maksājumu karti.

Oficiāla studenta apliecība, kuru var izmantot visā pasaulē, piemēram, bibliotēkās, muzejos un sabiedriskajā transportā. Maksājumu karte, kā arī konts stipendijai un kabatas naudai. Karte ar bezkontakta maksājumu funkciju. Atlaižu karte Latvijā un pasaulē.

  • Kartes derīguma termiņš

Kartei ir fiksēts derīguma termiņš uz vienu gadu. Termiņš tiek pagarināts automātiski, ja ir saglabāts studenta statuss.

  • Kartes cena

Kartes pieteikšana, izgatavošana un piegāde ir bez maksas. Gada lietošanas maksa ir 5,50-6,50 EUR.*

  • Pieteikšanās kartei

Lai saņemtu karti, tev ir jāstudē kādā no Latvijā akreditētām augstākās izglītības iestādēm. Kartei var pieteikties internetbankā, lietotnē vai jebkurā Swedbank filiālē, līdzi ņemot pasi vai eID karti un studenta statusu apliecinošu dokumentu. Uzzini vairāk un piesakies:  Swedbank ISIC karte - Swedbank

ISIC

ISIC karte ir starptautiska identifikācijas karte studentiem.
Oficiālā studenta apliecība, kuru var izmantot visā pasaulē, piemēram, bibliotēkās, muzejos un sabiedriskajā transportā. Atlaižu karte Latvijā un pasaulē.

  • Kartes derīguma termiņš

Kartei ir fiksēts derīguma termiņš no akadēmiskā gada sākuma līdz nākamā kalendārā gada beigām (piemēram, 01.09.2021.-31.12.2022.).

  • Kartes cena

Kartes standarta cena ir 7,10 EUR gadā.

  • Pieteikšanās kartei

Pieteikumam nepieciešams studenta statusu apliecinošs dokuments (izziņa, kas nav vecāka par trīs mēnešiem, skaitot no tās izsniegšanas brīža, vai derīgā studenta apliecība), personu apliecinošs dokuments un fotogrāfija.

Uzzini vairāk un piesakies: https://isic.lv/lv/pieteikties/

*To augstskolu studentiem, ar kurām Swedbank ir noslēgts sadarbības līgums, pirmajā gadā karte ir bezmaksas, bet pēc tam 5,50 EUR gadā.