Meklēt
Izvēlne

STUDENTU INOVĀCIJU PROGRAMMA "ESI" AICINA PIETEIKTIES DALĪBAI INKUBĀCIJAS PROGRAMMĀ

Līdz 1. novembrim ir iespēja pieteikties dalībai inkubācijas programmā, ESI studentu inovācijas programmas ietvaros. Tās mērķis ir nodrošināt sociāli atbildīgu un ilgtspējīgu risinājumu izstrādi, saņemot atbalstu idejas validācijas procesā caur praktiskiem semināriem un individuālu mentoringu.

ESI Inkubatoru organizē studentu inovāciju programma ESI, sadarbībā ar Stokholmas Ekonomikas augstskolu un Techhub Riga. Kādēļ tiek atbalstīta tieši sociāli atbildīgu un ilgtspējīgu risinājumu radīšana? Tādēļ, ka tādējādi ir iespējams samazināt mūsu visu kopīgi radīto negatīvo ietekmi uz vidi, uzlabojot resursu izmantošanu, kā arī veicināt ekonomisko vienlīdzību.

ESI inkubatora programma piedāvā divas apakšprogrammas:

  • FIND YOUR FIT (idejas validācijai un MVP izveidei) - 2 mēnešu garumā;
  • un PROTOTYPE IT (idejas pilnveidei un prototipa izveidošanai) - 4 mēnešu garumā.

Programma ir atvērta dažādām studentu komandām – gan komandām agrīnā attīstības stadijā, gan jau izveidotiem jaunuzņēmumiem (līdz 3 darbības gadiem), kas meklē papildu impulsu, lai produktus pārbaudītu un ieviestu reālos tirgus apstākļos.

Piesakoties inkubatora programmai studenti saņems:

  • iespēju sadarbībā ar uzņēmējiem un nozares profesionāļiem apgūt pamatzināšanas biznesa izveidei un validācijai;
  • pieteikties 4500 EUR finansējumam pirmā prototipa izveidei (programmas PROTOTYPE IT ietvaros);
  • saņemt ikmēneša stipendiju;
  • izmantot biroja telpas Rīgā vai Rēzeknē komandas darbam.

Programmu kopīgi īsteno vairāki izglītības nozares un industrijas pārstāvji – Rīgas Ekonomikas augstskola, Latvijas Mākslas akadēmija, Rīgas Juridiskā augstskola, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, konsultāciju uzņēmums Civitta Latvija un nozares partneri (Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija, Zero Waste Latvia, Techhub Riga, Cietvielu fizikas institūts, Latvijas Universitāte, Rēzeknes Biznesa asociācija, Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija).

Pieteikšanās termiņš 1. novembris!

Pieteikšanās norit elektroniski, iesniedzot pieteikuma formu tiešsaistē. Pieteikšanās: ESI Inkubators | ESI incubator (esi-startup.lv)

Plašāka informācija par ESI studentu inovāciju programmu un pieteikšanos citiem pasākumiem vietnē: https://esi-startup.lv/

Programmu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un atbalsta Printify, SEB un RIMI. Projekta numurs: 1.1.1.3/21/A/008.a.