Meklēt
Izvēlne

10. MAIJĀ LMA NOTIKS PIRMĀ KARJERAS DIENA

Šī gada 10.maijā Latvijas Mākslas akadēmijā norisināsies augstskolas vēsturē pirmā karjeras iespējas diena jeb LMA TALANTU MESE.

Visas dienas garumā vienkopus pulcēsies pašreizējie mākslas studenti un pēdējo gadu absolventi, lai strukturēti radošā veidā piedalītos sarunā par darba iespējām dažādu nozaru vadošajās institūcijās un uzņēmumos. Pasākumā orientēties palīdzēs īpaši veidots izdevums ar informāciju par dalības organizācijām.

Paralēli darba devēju dinamiskajām prezentācijām darbosies “Sarunu kafejnīca”, kur dalībnieki aicināti uz domu un kontaktu apmaiņu neformālā gaisotnē.

Latvijas Mākslas akadēmija ir vadošā mākslas un dizaina augstskola Latvijā jau 103 gadus. Aktīvi darbojas 21 specialitāte – glezniecība, grafika, tēlniecība, zīmēšana, tekstils, keramika, stikla māksla, scenogrāfija, vizuālā komunikācija, «Kustība. Attēls. Skaņa», vides māksla, grafiskais dizains, interjera dizains, produktu dizains, modes dizains, metāla dizains, pakalpojumu dizaina stratēģijas un inovācijas, mākslas vēsture un teorija, restaurācija, kuratoru studijas, POST. Pēdējo piecu gadu laikā LMA absolvējuši 1253 profesionāļi, un šobrīd 928 studenti apgūst iemaņas bakalaura, maģistra un doktora līmeņa studiju programmās.

Detalizēta pasākuma programma tiks izziņota aprīļa beigās. Uzņēmumi un organizācijas, kas vēlas tikt pārstāvēti pasākumā, savu dalību var pieteikt, rakstot uz e-pasta adresi: .


LMA Studentu karjeras centrs izveidots ESF projekta Nr.8.2.3.0/18/A/018 “Latvijas Mākslas akadēmijas pārvaldības pilnveide” ietvaros.