Meklēt
Izvēlne

14. SEPTEMBRĪ IZSTĀŽU CIKLA “IKNEDĒĻAS ATKLĀJUMS” IETVAROS TIKS ATKLĀTA ANNAS MALICKAS IZSTĀDE “TRANCE PATROL”

No 14. līdz 19. septembrim kultūras vietā Tu Jau Zini Kur Tallinas ielas kvartālā norisināsies jaunās mākslinieces Annas Malickas izstāde “Trance Patrol“, kas nedēļu būs skatāma cikla “Iknedēļas atklājums” ietvaros. Māksliniece izstāžu ciklam radījusi lielformāta darbu, kas vizuāli ietver atsaucas uz popmūzikas albuma vāciņu. Izpildītājas Kissy MCA miksteips ir stāsta par jaunās dāmas saskarsmi ar kārtības sargiem un tā saturu veido septiņas dziesmas, kā arī bonus track:

  1. Labvakar, kas te notiek?
  2. Čujs, ņuhs & poņa
  3. Damsel in lil stress
  4. Zaļā robeža
  5. Coercion & double-talk
  6. Pa kreisi, pa labi, pa kreisi
  7. Please stay away from my office, we have nothing 2 talk about 

Bonus track: Ballīte galā

Šī uzzīmētā mūzikas albuma karkasu veido pati ideja par to un Annas Malickas performatīvā spēle ar saturu, kurš skatītājam tiek atklāts vienīgi vizuālā veidolā, mūzikas skaņu vietā ļaujot atbalsoties klusumam.

Anna Malicka (1995) ir absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Kustība. Attēls. Skaņa nodaļu un ir mācījusies KASK & Conservatorium School of Arts Ģentē, Beļģijā. Savā radošajā praksē māksliniece pievēršas zīmēšanai, vērpšanai un gabaldarbu šūšanai, kurus nereti apaudzē ar performatīviem elementiem, video un paštaisītiem bītiem. Viņas darbu centrā ir subjektīvu novērojumu savstarpēja sinerģija un pārklājumi.

Kopš 2018. gada Malicka aktīvi ņem dalību mākslas procesos, ir piedalījusies galerijas Low rezidenču programmā “Ģilde”, izstādē “Academia” izstāžu zālē Arsenāls (2019) un “Pieradušie” Zaķusalā (2020). 2018. gadā māksliniece ieguvusi 2. vietu Rīgas Zīnu festivāla konkursā.

Mākslinieces daiļradei iespējams sekot šeit LINKS.

ANNAS MALICKAS EKSPOZĪCIJAS ATKLĀŠANA: 14. SEPTEMBRĪ, PLKST. 19:00

Pasākumu organizē kultūrvieta Tu Jau Zini Kur,
Uldis Trapencieris, Rūdolfs Štamers un Auguste Petre.