Meklēt
Izvēlne

Aicinājums Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem pieteikt darbus Jarmarkai!

Decembris ir klāt, un tuvojas Jarmarka! Visi Latvijas Mākslas akadēmijas studenti, kuri vēlas piedalīties ikgadējā Jarmarkā, aicināti aizpildīt pieteikuma anketu un nosūtīt to Jarmarkas komandai uz e-pastu jarmarka(abols)jarmarka.org"> līdz ceturtdienai, 8. decembrim.

No 8. līdz 10. decembrim pieteiktie darbi, līdzi ņemot izdrukātu anketu, jāiesniedz Jarmarkas organizatoriem Latvijas Mākslas akadēmijas 25. telpā (2. stāvā) no plkst. 11:00 - 18:00.

Arī šogad iesniedzamo darbu skaits ir ierobežots: katrs students var iesniegt 100 vienības, no kurām rotas drīkst būt 50 gab. (skaitot kopā auskarus, brošas, krelles, žabo, gredzenus, matu stīpiņas, sprādzes u.tml.). Pārdoto eksemplāru vietā varēs nest jaunus darbus.

Iesniedzot darbus, Jarmarkas komanda aicina autorus būt paškritiskiem, turot godā savus un Latvijas Mākslas akadēmijas augstos kvalitātes standartus. Tāpat lūdzam neiesniegt nenožuvušus darbus, jo tie smērē gan mūsu pašu, gan apmeklētāju rokas un apģērbus, kā arī var sabojāt citu studentu darbus.

Jarmarka apmeklētājiem būs atvērta no 14. līdz 29. decembrim.

Vairāk informācijas:
E-pasts: jarmarka(abols)jarmarka.org">
Tel.: +371 67211040
Mob. tel.: +371 26411441 (Agnese)

Pieteikuma anketa atrodama, lejupielādējot zemāk redzamo dokumentu: