Meklēt
Izvēlne

Aicinājums piedalīties "Inovācijas dienās studentiem 2013"

Visu Latvijas augstskolu studenti ielūgti smelties iedvesmu un zināšanas, interesanti pavadot laiku pasākumā „Inovācijas dienas studentiem”, kas no 2013. gada 31. oktobra līdz 1. novembrim notiks atpūtas kompleksā „Ratnieki”, Līgatnes novadā (bezmaksas transports 31. oktobrī no Rīgas un 1. novembrī atpakaļ). Dalība pasākumā – bezmaksas.

Turklāt Tev ir iespēja veidot savu komandu kopā ar citiem studiju biedriem (komandā – līdz 5 dalībniekiem) un pasākuma laikā, iesaistoties diskusijās, izpildot dažādus uzdevumus, pretendēt uz titulu „Inovatīvākā augstskola” un iegūt balvā 500 Ls.

Pasākuma laikā notiks arī rakstu konkursa „Vide inovācijām Latvijā” 10 fināla prezentācijas. Uzvarētājs vai uzvarētāju komanda arī saņems 500 Ls. Turi īkšķi par dalībniekiem no savas augstskolas!

Interesenti lūgti atsūtīt apstiprinājumu savai/savas komandas dalībai pasākumā līdz šā gada 28. oktobra plkst. 17.00, lai būtu iespējams saplānot visiem mielastu un naktsmājas (Tev par to nav jāmaksā!).

Apstiprinājumu lūgums sūtīt uz inovacijaskonkurss(abols)liaa.gov.lv">.

Piesakot dalību pasākumā, brīvā formā atsūti šādu informāciju par katru dalībnieku: vārds, uzvārds, augstskola, studiju programma un gads, tālrunis, e-pasts.