Meklēt
Izvēlne

Anetes Kalniņas personālizstāde "Miers"

No 2015. gada 8. līdz 31. oktobrim "Pop - up mākslas galerijā", t/c "Galleria Riga" 6. stāvā būs skatāma mākslinieces Anetes Kalniņas personālizstāde. Izstādes "Miers" atklāšana 8. oktobrī plkst. 18.00.

Anete Kalniņa stāsta: "Gleznoju lietas, kas ir man svarīgas, kas veido manu dzīvi un mani pašu. Darbiem vienojošais ir attēlotā konkrētā mirkļa vai domas nozīmīgums. Gleznās risināto problemātiku attēloju caur ainavas motīviem - to laužot, deformējot, izskaistinot un ironizējot.

Darbos parādās arī zvērēns "Meklētājs", kurš, mēģinot izprast pasaules lietu kārtību, var kļūt par "Zelta Čiekura Meklētāju", "Laimes Meklētāju", "Klusuma Meklētāju".

Nemainīga paliek vēlme gleznās radīt vidi, kas būtu starp realitāti, iedomām un vīzijām.
Man patīk strādāt monumentāli ekspresīvi, ar lieliem triepieniem, veidot formu un telpu".

Māksliniece absolvējusi Jaņa Rozentāla mākslas vidusskolu, kā arī Latvijas Mākslas akadēmijas restaurācijas nodaļu, šobrīd Anete Kalniņa turpina studijas Latvijas Mākslas akadēmijas figurālās glezniecības nodaļā. Glezniecības darbu izstādēs māksliniece piedalās kopš 2008. gada, un ir Paula Puzinas 2013. gada stipendijas laureāte.

Izstāde "Miers" būs apskatāma no 8. līdz 31. oktobrim "Pop - up mākslas galerijā", t/c "Galleria Riga" sestajā stāvā, Rīgā, Dzirnavu ielā 67, katru dienu no plkst. 12.00 – 19.00.